• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: To víš, heizlíci pospíchaj, neb výstav europiv klesá...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: souhlas, ocekaval jsem to ale az na konci tohohle roku
    KACIR
    KACIR --- ---
    Loun je škoda, nepřekvapilo :-(
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a nebo sou přesvědčený, že dobrý pivo chutná jako gambáč nebo staráč, asi nedostatek osvěty, ale už se to lepší, když sou tu hospody ochotný točit i víc druhů a z malejch pivovarů, aspoň v to doufám a třeba se časem prosadí i to, že pivo vařený rychlotechnologiema se nebude smět menovat pivo (ale zatim to vypadá, že ne, lobby PU a jinejch, prachy prostě)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    X_RATED_IDIOT: Co maj delat? Treba neco pro to, aby jim ten pivovar patril. A kdyz se o nej nezajimaj, tak to pivo asi nebylo tak dobry.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no a co maj dělat? ten pivovar jim nepatří a kolikrát je to pivo ani nezajmá a pijou kdejakej patok od PU, akorát snad v případě Konráda se nějak naštvali a začli něco dělat (původně to byl Vratislav kterýho zavřel mám pocit staráč)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Takze jde o to, ze nekdo zalozi pivovar. Pak ho to prestane bavit, nebo neni schopnej to vest nejak rozumne aby to fungovalo, tak to streli nekomu jinemu.
    Jako, nedivim se nadnarodnim koncernum (asi bych to delal stejne..) Spis se divim tem mistnim, ze to dovoli.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    takže kromě toho, že to chuťově nebude nic moc, což nejni už dýl, tak se po tom poserem jako po kruškách...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    je to tak, ale na prani H zavira DU vsechno co muze, a nakonec to vsechno presunou do krusovic, jako vyrobu znacek
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: no podle toho co tam píšou (je-li to aktuální) tak někdo koupil du jako celek a pak ho odprodal, du pořád figuruje jako součást heinekenu, ale to muže bejt jen marketing
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: daca se vari v lounech a brezne, ale s koncem loun se to zrejme prevrhne do brezna, nemuzou zastavit vyrobu znacky uplne, maj tim obsancovanej trh, tak si ho budou chtit pomalu zvykat na nove znacky
    DOOMBRINGER: vetsinou je to z donuceni situace, konkretne mluvim o kutny hore, tam to bylo hodne slozity financne a pro zachovani vyroby resp. pracovnich mist bylo nutno podnik prodat nekomu kdo to srovna (DU) a ten se ve finale rozhod, ze ho to dal nebavi, a strelil to do rukou mezinarodniho bastarda co to vsechno pozavira
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a s hostanem sem asi kecal, ten zavřel heineken bez účasti drinksu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tohle jen pro představu jak k tomu dojde http://www.drinksunion.cz/o-spolecnosti/historie/
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    to je těžký, ty pivovary jdou třeba dokopru a potřebujou prachy na provoz, nebo to má někdo od počátku jako investici, spousta těchhle malejch společností (nejen pivovarů) je vlastněná jako investice, no a pak toho někdo skoupí víc a udělá z toho skupinu a tu pak prodá, když zjistí, že se to až tak nerentuje, nebo najde vhodnější investici a to je případ drinksu (louny, března, hostan, dačický)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ja do toho teda prd vidim, ale kdo nuti majitele tech mensich pivovaru aby je prodavali do podruci techdle nadnarodnich sracek?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Postupně zavřou asi většinu bejvalý skupiny drinks union, řekl bych že zachovaj tak zlatopramen, Louny ležák celkem ušly (asi jako braník ležák), dačickýho a hostana zavřeli hned a mám pocit, že bez náhrady, aspoň sem neslyšel, že by se někde pokračovalo s výrobou, jim nejde o značky ale tržní podíl, holt hajzlneken
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    notyvoe :(
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak a pokořil jsem náchodský double, ale stálo mě to dva budvary (takže jsem ho vlastně nepokořil a navíc musim celej večír pít černý :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam