• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    primator mi prijde v pomeru cena/vykon zdaleka nejlepsi
    i kdyz samozrejme, kdyz muzu tak si dam hoegarden, coz je pro vas asi sracka, ale me chutna nejvic z techhle piv, je mnohem jemnejsi a jako letni piti s limetkou nema chybu.
    nicmene co sem ochutnal tak ani bulovskej weizen mi tolik nechutnal a paulander je na stejny urovni za dvojnasobnou cenu
    jeste mi chutnal jak prodavaj v supermarketech vedle hoegardnu akorat je to s bylinkama, to uz nevim jak se jmenuje, ale to je taky trochu neco jinyho
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ten už je zas zbytečně drahej, lepší než Primátor imho není...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: u nás v bille mívaj i erdinger, ale taky málokdy
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: No já bych dal Náchodu taky přednost, ale deBilla u nás ho už dlouho nemá...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: taky sem si ho dal, ale nejak mi moc uplne nesmakovalo, je to proste takova tuctovka, primos mi prijde lepsi a je v lahvi a za priblizne stejnou cenu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    http://www.maisel.com/intro/startseite_2.html

    kdyby nekdo chtel ochutnat, tak je to tento tyden u sadu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vcera sem si dal u sadu tri svetly toceny maisely a jednoho cernyho lahvovyho, vyborny, ten cernej hlavne, cerny psenice se moc nedelaj
    ten svetlej byl tak na stejny urovni jako primator, trochu jina chut, bohuzel sem si nedal primatora abych to porovnal online.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: sem jich dal 6 a to svedci o mnohem, norma je 3, pak uz mi netlaci, dekuju za prijemnu posezeni a ukazku dalsiho prijemnyho pajzliku kamo ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    máte někdo zkušenosti s pivovarama v oblasti dvůr králové n.l. (u hušků, tambor, miletín, rambousek)? zejtra tam jedu na služebku, ale vypadá to, že kromě tambora se tam nedá nic sehnat bez předchozí domluvy...
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    HERRICH: takže za celou alkogrupu Ti HerrIchu děkujem za vyčerpávající přednášku na téma : VYROBIT, VYCHLASTAT A NEPOBLÍT SE!:)
    jak ti u nas U Hrocha chutná Pzlnička?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Před pár dny se na pivni.info objevila zprávička o pšeničném pivu z Normy. Mohu oitvrdit, dneska jsem v Normě v Ďáblicích pár plechovek Kaiserdom Hefe-Weissbier zakoupil, příjemný pivo, za 15 korun s klidem doporučím... Jinak v Normě často nabízej pivka z menších pivovarů, v poslední době v té naší od Lobkowice a z Nymburka...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: jojo, byl jsem tam akorat to prestavovali, tak nezbejva nez poprat DEJ BUH STESTI
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: do tyhle skutecnosti mam hodne daleko, ale nejaky fakta v zaloze mam ;))
    KACIR
    KACIR --- ---
    V sousedském pivovaru Bašta U Banshetů je v provozu nová varna, včera vařili poprvé, to dobré pivečko, které jsme tam s kolegama popíjeli, bylo ještě ze staré (- teda prý, doufám, že to nevařili někde jinde... :-))
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    HERRICH: plzeň to nebude!!
    pojd s nama v neděli k Hrochovi, sem udělal mezi vožralama reklamu, že přijde osvěta v podobě školeného pivaře sládka:)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: zalezi na tom, co je uvnitr ;)
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    doufam že pivaře nenaseru trochou piva :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ješiš voni tam vařej i to Italský Peroni, no tak to musí bejt chuťovka, vodový italský nepivo vařený v polsku...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jasně že to byl vtip, všechna plzeň se přece dělá v polsku a L znamená pivovar Lech: http://www.kp.pl/ :))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LIBANON: ale ja vim, to byl samozrejme vtip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam