• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ANDY_WARHOL: A ty to vaříš v čem?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale ještě minulej tejden ten odklik přímo z infa fungoval
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: no to jsem právě četl na tom infu, že to loni převzal někdo jinej, no zkusim se tam zastavit a uvidim
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: On jim jede, to jen Chody má blbě odkaz: http://www.pivovarskabasta.cz/
    Ze stránek: V únoru 2009 pivovar vařil kvasnicovou 12 (40,- za 0,5 l), Veselé pivo (0,5 l za 45,-), medové (0,4 l za 40,-), třešňové pivo (0,4 l za 40,-).

    Zaslech jsem nějaké pochybné zvěsti o nedobrém stavu pivovaru, budu rád, když to někdo vyvrátí...

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já myslel tu pivovarskou baštu bo co to tam je, teď jim ale nějak nejde web
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ted sem tam byl kus vedle. Ve specializovane prodejne napoju meli prevazne Svijany, jeste sme narazili na Krakonose a v hospodach sme taky nic moc nebeznyho nevideli.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Máte někdo nějakou zkušenost s vrchlabím? jedu na víkend na hory a chci se tam cestou stavit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    presne tak, mam pivovar doma ale nemam kam dat druhou lednici, budu se stehovat brzy, tak snad se to nejak povede
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: Mít sklep nebo aspoň místo, kam dát druhou lednici, jdu do toho...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Stále koketuji s myšlenkou vařit si pivo doma. I jsem si našel nějaký e-shop, kde prodávají zařízení a suroviny. Jaký je váš nazor na mikropivovary alá "plastový kýbl" - http://www.vasepivo.cz/product_info.php?products_id=95 ?
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    :D

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: lefe si taky rad dam, ale to je jina sorta, kdyz budeme mluvit o tech psenicich
    KACIR
    KACIR --- ---
    Není každá várka stejná, a to nejen u minipivovarů, první várka Heroldovy pšenice byla skvělá, tu další někteří kritizovali, tak možné je, že ta další byla ještě horší...
    Jinak asi nejlepší pšenice, co jsem pil, byly ze Strahova a ze Zvíkova. Hoegarden je dobrej, pro mě bejvá záchranou v hospodách Staroprachemních, neb je to z jejich nabízeného portfolia jediné dobré pivo, snad ještě Leffe se dá pít...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo málem bych zapomněl, výtečnej je taky písař z purkmistra
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    herolda sem mel celou basu a prave ze mi zas tak moc nesmakoval, mel takovou tu lihovou az redidlovou prichut, jestlil vite o cem mluvim
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Matusku jsem mel, i Herolda z Breznice, obe mi chutnaly, ale mel jsem je pouze jednou, tak se to blbe hodnoti.

    Erdingera jsem mel v Rakousku a v CR - nechutnal mi.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ajo to je vlastně pravda, já oboje ochutnal v kulovym blesku
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    matuska je dobrej, ale je to marginalni zalezitost, protoze je temer nesehnatelnej, ja sem mluvil o pivech ktery se daj bezne sehnat
    kocoura sem nemel a doufam ze nekdy ochutnam
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    kdybych měl teda vybírat, tak z těchhle piv mi nejlepší přišel kocour weizen a pak matuška, dle našeho dodavatele z BRD je erdinger branej jako nejlepší weizen u nich, ale je mi jasný, že u nás je to samozřejmě jiný (a co se ceny tejká, tak tady ho koupíte v krámě za cca. € a v itálii za 2 a v hospodě ze stejný flašky za 4)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam