• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: ha, divne. Pise to nejakej error? Zkousel jsem to publikovat a stahovat pres iCal a me to facha v pohode. Zkusil jsem ted i Outlook v praci, ten ho nejdriv nechtel zobrazit, ale po jeho resetu a znovu pridani se objevil.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Zajímalo by, ale nefachčí mi to, je chyba u mě?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Pokud nekoho zajima ICS kalendar pivnich akci pro rok 2010 (doplnovan z kalendaria na PI) - k prihlaseni z linku "webcal://icalx.com/public/Abrahaam/Pivni_akce_2010.ics". Navrhy, opravy a dalsi pripominky uvitam.
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Ve srovnání s ochuceným Rambouskem je každý normální pivo "jen pivo" a rýma tomu fakt nepřidá...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a včera a dneska javořický ležák z dubenek, snad zbyde i na zejtra
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: krásný, takhle v půlce tejdne :)) zejtra jdu do merendy, má bejt ten chodovar
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: no já na něj taky slyšel samou chválu.....ale možná to bylo mojí rýmou že jsem uplně necítíl všechny chutě..říkám klouzal tam hezky....ale čekal jsem asi víc... jojo ten speciál od rambouska byla myslím 14ka

    potom jsem šel k sadu na klostermamna ten mi velmi chutná, holba svetlý ležák nic moc.. a rozstřelil jsem se dvěma 18 masterama... :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: rambouska jsem měl snad v merendě, mám pocit, že byl z těch silnějších, ale Jakuba sem měl přímo ve vyšším brodě a za minulej rok to považuju za jedno z nejlepších piv, samozřejmě záleží na várce a točení
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: tak se my kluci z auditka složíme.. a založíme nyxí pivovárek:-)

    jinak včera jsem byl ve zlých časech.... dával jsem si Jakuba z vyššího brodu..a jako nic moc..takové bez chuti..klouzal tam dobře..ale nenadchnul
    zato Rambousek kaštanovomedový speciál.. to byla jiná jízda...doporučuji!!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Vlastní pivovar za poměrně slušnou cenu? Na domácí spotřebu asi ne, ale jinak to není zlý...: http://www.homebrewing.cz/clanek/4195-Pivovarek-na-prodej/index.htm
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    první stánek cyklostezky ze zbraslavi do prahy točí nefiltrovaný kouty
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    HERRICH: tak bolehlaf né, serem na to,pudem na Plzeň:)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: v neci soukromy treba jo, ale myslim si, ze to je vo peknym bolehlavu ;))
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    HERRICH: :)) myslíš, že nas někde v sauně nechaj pořádně zakalit v odpařenym chlastu??
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: v BRAINIACu prave zkousej jestli se opijou v koupeli piva, nebo pri otirani ubrouskama...........2hodiny po koupeli mel 0,05 promile, nejlepsi al bylo inhalovat vyparenej alkohol v saune, tam ziskal 1,5 ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo a jinak jsem si ještě na závěr dal konráda dole u koní na císařskym ostrově, ležák ujde, ale mají tam i brusinkové pivo co vypadá jak malinovka, nejni nic moc ikdyž po brusinkách naštěstí nechutná
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    každopádně já sem kliku měl, teď sem koukal na nějaký články ohledně jeníka a třeba když už toho zásobujou víc, tak ty studentský nepodarky vylejvaj
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: podle me to bude jak s prospechem,kazdej rocnik ma jinej prumer, kazdej rocnik bude mit jiny pivo
    KACIR
    KACIR --- ---
    Oni by ale neměli moc experimentovat, ale učit studenty vařit kvalitně a hlavně vyrovnaně...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    aha, já myslel, že už s experimentama přestali, když to dávaj i do hospod, tak to je ovšem škoda
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: blby je ze je to studentsky pivo,takze za rok to muze bejt zase jinak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam