• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: Kéž by změna jídelníčku znamenala i změnu kuchaře... Vždycky sem tam dostal neuvěřitelnej blaf - oschlý brambory, smradlavá polívka a další laskominy. Všechno bez keců odnesli a škrtli z účtu, takže chyba asi nebyla na mojí straně. Vlastně kvůli jídlu sem tam přestal chodit, jinak sem tu hospodu měl docela rád.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jo, Zlý časy budou mít pípy na třech stranách. Docela odvaha, Hanz je cvok... Princ Miroslav v Radlicích nechce hrát třetí housle, proto má novou dvacetipípu - v jednom bloku, na zakázku od firmy Lindr. Poněvadž jsou to čísla poměrně neuvěřitelná, slibuji, že vbrzku dodám nějaký fotky...
    Mimochodem, U Prince Miroslava zároveň upravili jídelníček, zavedli večerní hotovky, čímž poměrně příjemně zlevnili jídlo a prej je dobrý, zatím jsem se tam ale na košt nedostal...
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Pozvanka pro brňáky - Od zitrka v Mezzaninu na cepu Polička 12° kvasnicova. Nasledovat budou Poutník 12°,Oslavany 12°,Bernard 12°, Sklepák 12°, Harrach 12° vzdy po 14 dnech doplnena o standartni Svijany 11°(ktera se uz ted neda moc pit, proto delam tuhle rosadu;-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera sem byl v pivovarskym domě, na to že je to past na turisty, maj docela dobrej ležák (na rozdíl od fleků nebo novoměstskýho pivovaru), ostatní byly jen nesmyslný variace na různobarevný cosi
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nevíte někdo kde v praze sehnat suda rychtáře natur? máte někdo zkušenost s distribucí K brewery v hostivaři?
    ENPE
    ENPE --- ---
    MILHAUZ: A o kousek výš na pankráci je U Klokočníka - pro mě jedna z nejlepších zahrádek v praze.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    prosim doporucte nejakou hospodu se zajimavym pivem, kde by bylo lze sedet na zahradce. mam mit s nekym sraz "na kvetnici", ale koukam, ze tam toci staropramen
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    a kdo nevi, tak supermarketech Albert je v nabidce Klaster za 4.90 (pokud koupite 2 kusy) - maximalni pocet jsou dve basy na osobu/den
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    zakoupil sem v bille eggenberg velikonoční ležák, nejni to nic moc, hodně hořký, ale jinak nevýrazný
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak včera chodovary v merendě, třináctka povedená, jinak nic moc, přišlo mi to nějaký kyselejší, měli mít ještě javořický ležák z dubenek, ale to jsem nějak těsně prošvihl
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a dyk by to byla stejně nuda a tohle auditko by bylo zbytečný, nebylo by co řešit a na co nadávat
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: hahaha, to nikdo neudela
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: jo to neřikám, že ne, ale systém to nejni špatnej (pokud budou pravidelně odtáčet do kanálu, aby simulovali výtoč pro zachování chuti)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KOOFILTH: tyvoe jasne a strucne ;)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: tam toho zase na tak malou hospodu maj moc a nektery z tech piv jsou nepitelny jen proto ze se malo tocej :/ a cim min se tocej, tim jsou nepitelnejsi :/
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    X_RATED_IDIOT: "zlý časy??" to mi evokuje "špinavý trubky"
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a to pokudmožno v každý hospodě
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já bych byl zástánce modelu zlý časy
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ja bych jeste dve pridal na svijany a huberta ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam