• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mojich par dobrejch kamosu tam delalo, takze vim jak se tam pivo vari, no nekdy ho piju a nemyslim na to ze do toho nekdo plivnul, jako nemyslim na to co je pecivu a v uzeninach. proste to de vsechno stejne do prdele
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    K0PR:
    jako je pravda ze v ty jejich hospode pro nemecky turisti v plzni to chutna jinak taková hodně obilna chut. osobne jsem vypil 3 natotata.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    (no dobře byl to vtip, vařej jí v nošovicích z toho co vyteče z hyundaie)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jasně ale tu vařej v popovicích
    K0PR
    K0PR --- ---
    Nahodou Plzen (nefiltrovaná) na Parkánech v Plzni je nejvic nejlepsi, to je fakt lahudka, si smocis ten horni ret a neprestanes dokud nejsi v pulce piva a ani si toho nevsimnes ;) :D
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Prej maj propojeny trubky blejbrinus a zprzen. Takze kdyz se zprzen zprzni je z toho blejbrinus.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dálniční piráti z Plzně přece chemii vůbec nepoužívaj (o jinejch lumpárnách mlčej a mlžej...)
    :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: obavam se ze prave smazenim a varenim ta chemie z piva bude cejtit vic nez pri piti
    KACIR
    KACIR --- ---
    Sakra, závist, F15 bych rád ochutnal :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tyjo to bude slušný mejdlo, tak v tolika lidech se asi fakt neulejete, my máme akorát sud rychtáře natur a sud plzně kterej koupil nějakej amatér (pod maso a do guláše bude dobrá)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: tak máme 50L ferdinand 15ky , ferdinanda 12, 50L kroužkovýho budváárku,...tzv. pijeme první ligu:-)) ještě máme nealko kofču, a žlutku ferdinády. bude nás kolem 60, to je jak prd;-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: sud patnáctky? to se ulejete, my měli jednou sud 13 svijan a nebyl to až tak dobrej nápad, během dvou hodin z nás byla bandička blábolících idiotů
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak na čarodky objednán speciálně od sládka pro nás sud stočeného nového piva 15 stupnového Ferdinanda D'Este, lepší pivo jsem nepil...kluci to musíte ochutnat. zatím se dá koupit jen v plastu v benešově ale až to bude na pípě.. tak to bude něco.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: no ja uz to urcite varit nebudu ;)))
    KACIR
    KACIR --- ---
    A HELLácký pivo nebude? ;-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ad ALIANCE P.I.V.
    K Alianci jsem se nachomejt už při vzniku, takže znám "porodní bolesti" Není to jednoduchý, aby se majitelé pěti hospod sešli na jednom místě, natož aby se na něčem dohodli. Nestojí za tím žádný prachy, tak to jde jen pomalu kupředu. Nebejt Tomáše Erlicha ze Sdružení přátel piva, který je jedním z iniciátorů, asi by dodnes nebylo nic. Je to ale zajímavá smyslupná myšlenka...

    MOUNT: Nějaký společný "pobídkový akce" jsou dosud jen ve stádiu úvah. Jinak z Aliančních hospod je mi nejmilejší Tramway, ale Zlý časy a Miroslav taky maj něco do sebe. Obžerství je na konci světa a krom jedné rotující pípy točí jen Staroprachemii, takže nezajímavý, Merenda je pro mě nějaká divná, ani nevím proč, ale na Žižkově bych šel asi spíš do Lípy na Koutské.
    ANDY_WARHOL: Znám se se všema osobně, chceš-li, více v poště...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mate nekdo na ty lidi s aliance piv kontakt ?
    nemyslim obecny mejl, ten si najdu, ale jestli znate nekoho osobne.
    kdyztak do posty
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ad svět piva:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam