• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Mám pocit, že Ježka dost pozvedli. Býval "vyhlášenej", ale teď jsem slyšel samou chválu.
    Lobkowicz mi taky šmakuje.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hm, KGB nějak podivně kynou, nemám z nich úplně radost, když tak sleduju jejich vývoj...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    RURYRY: jojo..
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: K Brewery?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak pokud to nejsou nejake poplasne zpravy, tak se nam KBG rozsiril o dalsi pivovar - Bakalar Rakovnik.
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: No jasně, ksichtokniha, atlas hub...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: jakej atlas? myslis FB?
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Hoď to na atlas hub, ať to můžu nasdílet, je to supr cedulka :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: supr! :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    z Kosteleckyho pivovaru

    DSC00323.JPG (905778 B)
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    BLEVAJZZ: tsss uff mě neděs :) to by Prdy nepřežil, jediná Plzeň v jejich bloku.....
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KOOFILTH: kušuj... ta tam je pořád. jen lokální pivka se zhruba jednou za měsíc mění;-)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tož mi psala ségra sms, že prej maj v Merendě polotmavý Mostecký Kahan. Říkala něco o tom, že dole mají polotmavý a nahoře mají, nebo možná už nemají ale měli světlý ležák, já to bohužel nemůžu potvrdit ani vyvrátit protože jsem tam nikdy nebyl a ani se tam z Mostu nechystám, ale každopádně to polotmavé je solidní a světlý ležák ještě lepší, takže doporučuju.
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    BLEVAJZZ: to jako že už nemaj Plzeň????

    ANDY_WARHOL: kamoš z vesnice řikal, že mu obcas prinesli chlapi z hospody lehce nakvašený pivko co se zkazilo v sudu a jeho čtyři prasata si moc pochutnala, ale od doby co maj krušovice, tak už i prasata jsou radsi abstinenti!!!!
    i to prase pozná, že krušovice jsou jed...:)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    U Sadu teď točí 12 Ferdinand. konečně kus domova kousek od barááku:-) kdo neměl dopouručuji:-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ANDY_WARHOL: a zase musim souhlasit, krušovice sou krušný. Já zejtra na kolo asi někam z prahy, do zahořan na kouty
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Pro me nejvetsi slast po dobrym obede zalejt lahodnym pivem. nekdy staci dobre vychlazenej branik 10°. V praze je to na pytel v hospode stoji lepsi pivo 30 a vic. mimo prahu napr. dudak 12° nefiltrovanej za 16 nebo bernard za 25. To se pak nevozer.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zejtra jedeme na cyklovilet ale nebudeme po ceste pit zadne patoky, cesta je totiz peclive naplanovana. jede se z plzne, ale pzlensky se pit nebude, nejdrive jedeme do dobran a tam si dame mistni dobroty, to uz je overena kvalita a na zpatek se stavime v cernicich, kde je nejaky novy maly pivovar
    K0PR: moje myslenka je ze krusovice nejsou pivo v zadne situaci a ze nez krusovice tak je lepsi pit vodu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a to musim souhlasit
    K0PR
    K0PR --- ---
    X_RATED_IDIOT: A je to husty co??? :D ze si i na takovym chutove slabsim pivu(abych neurazil brňáky) pochutnas, a kdybys pil nejakou dobrotu tak si ve stavu blížícímu se nirváně ;)
    Ale nehodej se moc po sportu silný píva jako 15ky 17ky atd to je jasny, z cehoz plyne dalsi moje myslenka, ze "neni nejlepsi pivo obecne, jen nejlepsi pivo pro danou situaci" ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam