• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: nevim jestli pivovary, ale muj byvaly tchan co ma firmu na cisteni trubek se nezastavi a to ma nekolik zamestnancu
    KACIR
    KACIR --- ---
    Krušný tank inzerují i U Karla IV v Libni, ale to ještě neznamená dobrou hospodu.
    Nebo si opravdu pivovary tu čistotu trubek a celkovou úroveň podávání piva hlídaj? Já je totiž podezírám, že jsou to jen píár kecy...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MOUNTBATTEN: vím o kruškách z tanku točí restaurace Juve na chmelnici ;-) tam by teoreticky mohlo být dobré..jestli ho tam začnou točit
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    v tom pripade napiste tip, kde Krusky cepujou (ty novy:-) ) a kde maji dycky obry trubky!

    Protoze verim,ze prodavat v Styxu trebas Primatora, tak tam budu radsi pit kofolu!:-)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Myslím, že Krušovice v reklamě zaostávaj jen nepatrně.
    Taky risknu ochutnání.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    INTEGER:
    ja shodou okolnosti taky po x letech. pit se ta dalo, mel jsem vsak strasne vyschlo v hube. kyselim a prazdnym pivum jinak neholduju
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: krusovice mi prijde ze meli daleko vetsi reklamu a daleko agresivnejsi politiku v hospodach nez konkuretni, ale do pozadi nevidim, jen tak co sem zaslech a v televizi videl
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pro me za me se muzou postavit treba na hlavu, ja je pit uz nebudu nikdy :)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    ja mel krusky nedobrovolne o vikendu a neprislo mi to tak strasny jako to, co si pamatuju treba ze Styxu.. Mozna ciste trubky, nevim..
    KACIR
    KACIR --- ---
    Krušovice si strašně zkazily jméno svými patoky, jejich hlavní konkurenti z Plzně a Smíchova si podle mě výtoč udržují masivní reklamou. V Hlenekenu to zkusili levnější a poctivější cestou, ale jak jim to dlouho vydrží a jestli se jim vrátí pijáci, na to jsem zvědav.
    I když se snažím koncernový piva bojkotovat, tak hodlám nová Káčka ochutnat...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: no na tohle jsem zvědav.... mám v chmelařské oblasti kousek od krušovic babičku a když jsem byl malej tak mi děda dáváal pít krušky a fakt chutanli léépe. to se nedá vůbec srovnat
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dnes večer v Tramayi ochutnána desítka TAMBOR - mohu doporučit, výtečný pivo, škoda, že v Praze je jen vzácností...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    na mě je moc sladká, ale taky sem jich pár vsunul, bocky tam taky měli, ale to je už uplně moc, kamarád si dal triumphator a nemohl se tim prokousat
    KACIR
    KACIR --- ---
    Augustiner Eisbock je jednou z hvězd, který jsem kdy ochutnal a Paulaner je pšenka příjemná - ale já pšenici rád... :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tohle bylo asi tak nejlepší, helles, já na weiss moc nejsem
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    právě sem se vrátil z mnichova, prezident všechny mé atd. atd. pivo žádnej zázrak (franziskaner, paulaner, hacker pschorr, HB, augustiner, lowenbrau, ayinger) po hezkejch holkách ani vidu, všechny ty piva chutnaj skoro stejně, nejlepší byl nakonec bittburger pils z plechu
    KACIR
    KACIR --- ---
    MR_DAN: Vítej! Byla to chyba pivovaru? Nebylo to skladováním, pípou apod.?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ahoj lidi
    pri prilezitosti booknuti vsechny zdravim a doporucuji vyzkouset neco z tohohle pivovaru:
    http://pivni.info/pivovary/293-lassky-vulkan-koprivnice.html

    ..ovsem pouze pokud chcete ochutnat nejhnusnejsi pivo ve svem zivote :-D (mel jsem v hospode U Radnice na Zizkove to Uhlo)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ale Pernštejn se obvykle pít dá...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam