• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Gordon Biersch :

    http://www.gordonbiersch.com/

    zvlaste dobry je Marzen

    Anchor Steam :

    http://www.anchorbrewing.com/
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: zadne mainstream co si mysli Kingfisher...

    vetsinou kupuji microbrewery beer, pak Gordon Biersch, Anchor steam... nekdy koupim skopcacky pivo...

    nekdy skutecne vychytnam zvlaste kdyz zena uvari mex jidlo Tecate tak jak to piji u mexicani... nejsem nejak na jednu... koupim... chutna koupim zase necutna proste uz nekoupim... a ze by me nejak zvlaste chybelo ceske pivo rici nemuzu...
    FESTER
    FESTER --- ---
    VOZKA: existuje ale abys ochutnal tak musis do sveta... v CR to nekoupis...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    VOZKA: Zahranicnim? V nemecku se skoro nemuzes netrefit.. Pak me napada treba Grolsch.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: http://www.openstreetmap.org/?lat=50.5136&lon=13.633118&zoom=18&layers=B000FTF tady!


    FESTER: Tak ale vážně, sice existuje poměrně dost "jiných" piv typu stout, belgický ovocný piva, hoegaarden, pale ale... Ale víš o nějakým dobrým zahraničním "pilsner type" pivu stejnýho typu jakej se prodává u nás? Jestli jo, tak povídej, chci zkusit :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: vidis jakej ses moron... meles o necem o cem nic nevis... a mysli si ze v US existuje akorat Miller, a Coors...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DEMONOFANARCHY: nemám zájem, děkuji... já mám "svoje" hospody...

    super staráč je u Brouka hned u pivovaru na Smíchově...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Zrovna třeba piju Tuborga... kdybych měl na výběr, tak piju něco našeho... kozla, zlatopramen... cokoliv, ale prostě nemám na výběr :(((
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DEMONOFANARCHY: rozhodně lepší staráč, než ten zbytek co je tady k sehnání...

    FESTER: jo, co třeba... Miller? :-) ... nebo snad Coors? ... :D
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: zapadni svet ma pojeti o tom co je dobry pivo ale ty nemas pojeti o hospodach ... kam lizt za dobrym pivem
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Jsem nestraník který o žádných konfliktech netuší, ale Staropramen považuju za jen o vlas lepší europivo než Heineken, a to jen proto, že ho točí v mojí oblíbený hospodě, ženou ho tam vzduchem a tak je na žízeň docela fajn.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    zhruba za měsíc jedu po víc jak roce do čech z irska se podivat tak jako na otočku, a můžu vám říct, že se NEMŮŽU DOČKAT!!! ... mě už ty jejich carlsbergy, amstely, heinekeny (ten je jeden z těch lepších), carlingy TAK nebavěj... v hospodě to točej jak nějakou limonádu, bez pěny...

    kámošovi (domorodec) jsem vyprávěl o pivní pohotovosti staroprameňácký, jak si člověk může objednat 2 basy, sud cokoliv i ve 3 ráno... tady totiž zavíraj hospody ve 2 ráno a offlicency zavíraj v 10 (je to tak 2 roky zpátky co byly až do 12ti)... a valil oči, když jsem mu řikal, že za 5 eur si může nechat naplnit 10l soudek chlazenou 10kou, nebo dvanáctkou... tady chtěj 5 eur za jednu lahev 12ky v hospodě.. (v Lidlu za ni chtěj 1,90 a v Musgraves-obdoba Makra je lahev za 1,5)...

    západní svět nemá ponětí co je dobrý pivo... jak vypadá, jak chutná... absolutně bez šance...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: souhlas, navíc když je dražší než alkoholický
    KACIR
    KACIR --- ---
    DEMONOFANARCHY: 0.3 lahvový je obecně lumpárna...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak uz mi jeden typek stavi rizeni chlazeni do lednice, za par dni zacnu s prvnim pivem
    drzte palce
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ježiši sorry, nedávám pozor. se omlouvám :D
    KEJML
    KEJML --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Vida! Dík, předám...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam