• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Mapka dobrá, ale nepřesná. V pivní galerii Base Camp určitě nemají točenýho Kocoura zato ho mívají o kousek dál na rohu ulic Sochařská a U Akademie v hospodě která se snad jmenuje Nad Oborou. 50.102475, 14.424279
    Neberte to prosím jako výtku, spíš je to upozornění.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Nalezeno na Facebooku ve skupině Pivovar Kocour: googlemapka s Kocourem v Praze
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Kdyz nepochodis, muzes si pozjistovat zda netoci stale i zde:
    http://www.beerborec.cz/page.php?page=brand_detail&brandid=39&mesto=Praha%
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dekuji za informace, mrknu se na net a obvolam je
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: mam pocit, ze i Jama u Vodickovy
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ANDY_WARHOL: merenda na zizkove
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: nevite nekdo o restauraci kde toci jezka ? praha a okoli, potrebuji se tech sudu zbavit co nejdrive

    diky
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: nojo, taky už radši mizim z práce, zapiju to doma vychlazenym poutníkem, bohužel z lahve (sud zatim řešim přes http://pivni-prodejna.unas.cz je to kousek od chaty kde má dojít ke konzumaci) :))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: cyve ty skytas ne ;))))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a to čej tam teda do čtyrek jo? já tam ještě nebyl (a ani se moc nechystám)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    X_RATED_IDIOT: stim souhlasim..slo mi spis o tu technickou cast clanku, ktera je docela zajimava..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HUGGI: no vzhledem k tomu, že z toho teče starosramen, tak by to malý město muselo mít k unikátnímu pivovodu ještě unikátní kanalizaci :))
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahojte, po akci mi zbylo 5 sudu vyborneho piva Jezek z jihlavy, nemate nekdo zajem si nejakej soudek koupit, cena cca 1100 + zaloha na sud
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nevíte někdo, kde v praze koupit sud poutníka? potřebuju ho na víkend a do liblic se nedostanu
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ja myslim ze kdyz si da clovek k obedu 10° (3%-> 15ml-> 10g) tak behem hodky musi byt clovek cisty i pro balonkare. Snad prodavaj i 8°. Radsi nez nealko pivo piju vodu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ANDY_WARHOL: v tom případě jedině kefír, aspoň pro ten pocit požití staropramenu nebo krušovic :))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pro me je nejlepsi nealko pivo kola, nez pit neco co nema riz, protoze bez alkoholu proste mit nemuze, dam si radsi tu kolu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nealko hitparáda :)) mně přijde skoro nejlepší budvar a zlatopramen, ve stelle je kukuřice a skoro nejhorší mi přišla bavaria (z těch za normální ceny, počítám, že deep a podobná sorta bude ještě vetší peklo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam