• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Pro brnaky - chystam ochutnavku v Mezzaninu nekdy na zari..asi i s Moritzem. Budu samo informovat.
    FESTER
    FESTER --- ---
    BOTA01: gracias ze info... az jednou budu v CR tak se tam stavim
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    FESTER: Prave ze ne. Jsou ted prestehovani a stranky snad jeste nemaji - http://www.pivovary.info/prehled/olomouc/olomouc.htm Je to krasnej nekurak se zahradkou a pomerne solidni kuchyni..
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Pokud budete v Olomouci zkuste - produkce Svatovaclavskeho pivce mne dostala do kolen..byl jsem tam ted 3 dny po sobe a nemuzu se nabazit..uz dlouho jsem nepil 10° a tady to bylo s nadsenim..12° samozrejme tez exkluzivni+cerne a psenka. DOPORUCUJU.
    Jinak Poutnik nefiltr. je parada - v Brne se docela toci.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja kupoval na vysocine...na vesnici v samosce. taky bych privital nejaky rozumny zdroj.

    jinak kaufland na vypichu rozsiril nabidku o bakalare a klaster
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    co vim tak pokud ho nemaj v časech nebo merendě tak nikde, takže asi nikde stabilně a pokud chci lahváče tak musim do liblic k Markovi nebo do vrčně, kdyby někdo věděl, kde se dá sehnat v praze aspoň lahvovej a rozumně, byl bych rád
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ja mel zas jen v lahvi..., ale chutnal moc! tocej ho nekde v praze?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    poutník 12 nefiltr je pro mě momentálně uplně nejlepší pivo, škoda, že se nedá moc sehnat
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: desitka a dvanactka lahvova mi neprisly nic moc, ale toceny je urcite dost jiny. napriklad klaster 11 u nas na prasivce (letna) je uplne jina trida nez z lahve.

    jinak prijemne me prekvapil poutnik 12ka a jezek 11ka
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já měl herolda naposled když ho ještě točili na dívčím skoku v šárce a to už je pěkně dlouho, teď tam maj mylim svijany, ale v tý době mi přišel dost dobrej
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: moc mi chutna herold granat. kupuju u nas u vietnamcu v tretinkach
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: pardon oprava byl to Herold
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    v kostelci v pivovaru dneska ječnopšeničnej konrád, ale moc pěnil, nestihl jsem ho
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo tambora sem měl v časech a v merendě, ale tam ho maj málokdy a jinde skoro vůbec (v praze)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Když chci pít celej večer, volím slabší voltáž a silnější dobrotu jen na ochutnání. V této souvislosti doporučím desítku Tambora, moc chutný pivo...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jeden je dobrej, ale 3 a víc už sou vypínací :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Mel jsem ho tam tez :) nicmene na tom jednom jsem si pochutnal.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: raptor mi přišel celkem ukrutnej, to se celej večír pít nedá, zkusil sem ho na broumský pípě :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Ne, to není problém, to je fakt :-)

    X_RATED_IDIOT: Hned bych šel degustovat... :-) V pátek jsme koštli v Kulovém blesku (mimochodem dobrej oddíl) Krakonoše 12 nefiltr a Matušku Raptora, ale to jsou tak nesrovnatelná piva, že o pořadí nebyla řeč, obě obstála na jedničku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam