• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No to je vec jina. Tak nam pak pekne poreferujes, jake to bylo. A hlavne, kolik te to stalo ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: taky bych nejel, ale když sem zvanej :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MOUNTBATTEN: tak to je hodně slušný :) staročech je fakt vodovka, jednou jsem to zkoušel, na grilování bych to nebral, zkazí to chuť všeho
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: oktobr jen v pohodli domova.. ac verim, ze zazitek to musi byt skvely, tak nejak to stale neni akce pro me..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jj,neni,pardon. Nabizel sest plechovek (za milku nebo tak treba) piva STAROCECH. Ze to pry dostal zdarma k nakupu.
    Aneb tim je receno vse o kvalite moku (ale chystat nakou grilovacku, tak to od nej odeberu,Servus nebo Starocech? Dyk je to fuk:-))) )
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw: někdo októbr letos?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    asi moc, už to tam nejni :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak ryzák i čmelák je koníček vojkovice, obé doporučuju
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    X_RATED_IDIOT:

    Frantisek hodne dobrej. Maly restauracni pivovarek spojeny se sklarnou. Investor je z arabskych emiratu. Jit tam na 5 kousku se docela prodrazi 0,5 za 38 Kc. Kdysi meli akci ze 5. pivo je zdarma, coz bylo akorat, aby clovek dosel.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    těžko říct, byli sme tam od dvou do půlnoci, sáklo mi slušně, počítám tak 15 velkejch do mě padnout mohlo, asi i klidně víc, musel sem to ještě doma zapít jednim rychtářem z láhve :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    :D hulky jsem si v programu nevsiml. o tom harrachovskem jsem dost slysel, to bych taky rad ochutnal. cmelak a votrok zneji zajimave :) a kolik jsi toho vypil, to zni jako slusna oziracka
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no já tam byl cca od dvou, začátek dobrej, ochutnal jsem toho opravdu dost, nejvíc mi utkvěl františek z harachova, čmelák (nevim, vyguglejte si), votrok (černej masakr) a pak už těžko říct co všechno jsem slil, quásek, rýmařov, parník, chýně, chýše, nevim už to moc nešlo rozlišovat a nenarazil jsem už na nic moc výraznýho, krom něčeho, co jsem zapomněl jak se menovalo a když jsem si šel pro další, už nebylo (možná ryzák?). Od těch cca sedmi už se jen sundavalo. Vykulenec byl jen v litrový petce za 90, což mi přišlo trochu dost. Zkusil sem konečně ten rožnov a až na to, že to točili stylem latté, pauza, dotočit latté atd. takže kus půl hodiny, nebyl nijak výraznej. Weiss tam netočili žádnej. Hůlka a capella tragédie, bigbíty celkem šly, dětský vystoupení jsem přežil indoor. Nakonec stejně nejlíp pitelný pivo bylo standardní rychtář natur.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    poreferujte nekdo o tom kosteleckem kouleni, bohuzel jsem se tam nedostal
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a nebo to vařil Bon zašová (co vim, tak to tam nějakej čas vařili)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: F.R. na Bulovce vařit umí, ale to co předvedl v Jihoměstském pivovaru, to tedy nebyla žádná sláva. Ale možná se jen nezadařilo.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: presne tak. Proto by ta knizka mohla stat za to. A jaka je role te soudruzku taky moc netusim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam