• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    nevite kde v praze naplnit 5l plechovej soudek? a potrebuju to i se spuntem, ty se mi nekam podely :/
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    nevite, kde se v praze daji poridit svijany v plechovce? ...idealne nekde P7,8,9
    Dikec
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    aha taky sem utfg a koukám, že se dělá, no budu muset vymyslet nějakou služebku tim směrem, eventuelně kouknout, esli ho nemaj v brodě
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    raděj bych z rychnova ochutnal něco v mé oblíbené formě - třeba 12 nefiltr vaří-li se
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Kamelot jako kapelu mám docela rád, tak snad mu Černá Hora nedělá ostudu. Habrovák mi nic neříká - utfg - a dostal jsem chuť ho ochutnat, o rychnovském pivovaru vím pramálo...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Kamelot kupodivu celkem dobrej, habrovák taková polotmavá kávička, ale taky se dal, ale ten bůček s nádivkou, no magnifique :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Musim poděkovat Gambrinusu za jejich skvělou reklamní akci. Rozdávali před kolejí třetinky XCLNT zdarma, díky čemuž zajistili, že si 90% koleje (a samozřejmě si pro pivko běželi všichni co to zjistili) to pivo už nikdy nekoupí ani v nouzi:-)). Je fakt, že bylo na první ochutnání o něco lepší než průměrnej gambáč (mělo trochu specifickou chuť), ale jen do chvíle kdy jsem polknul a počkal tři vteřiny, protože pak přišel klasickej kyselej vocas kterej přetrval po zbytek pití. Nejdřív jsem si řikal co si to kua v Plzni myslej, pak jsem si spíš řek co si to kua myslim já:)).
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    DEMONOFANARCHY: Bohuzel jeste ne...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: oukej, až ta chvíle přijde, dám včas vědít
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    VOZKA: zkus jasocc.cz, ale nikdy jsem to tam nebral, takze ceny nevim.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Já se jen chlubím že na mě (respektive na konec zkouškovýho) čeká vedle v pokoji 50l sud 12° Šariše. Co jsem zatim pil lahvový, přišlo mi to jako z těch lepších slovenskejch, takže když kamarád navrhnul že příště přijede autem a doveze sud, nebránil jsem se:)). Nicméně, má někdo tip kde v Brně levně půjčit pípu?
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    taky se hlasim pro basu 12ky!!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dá se domluvit, ale bude to nepružný, prostě až se mi to bude hodit :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Distribuce po Praze??? ;-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    oprava, za tři neděle nejpozdějc, přepočítal sem basu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak to je slušný, já ho kupuju v brodě za 11,50, počítám, že tam zase tak za měsíc pro basu pojedu
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    peju haleluja na base camp na letne, konecne k nim dorazil lahvovy poutnik!! sice stoji 23kc, ale za obcasny hrich to stoji!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: jo koukal sem v pátek v merendě a včéra v blesku, že maj na lýfletu nový záda s heroldem, dával sem si tu pšenku a je teda vydatně banánová, ale já nejsem moc pšenkovej fanda, jen mi to po čtyrech chotěbořích, raptorovi a hubertusovi přišlo jako dobrej nápad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam