• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za info, musim se tam brzy vypravit, mame chatu kousek od stirina
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    štiřínská stodola, 11 světlá byla super, 14 polotmavá víc než slabá. Jinak koncepce pivovaru něco jako chýně nebo zvíkov, spíš trošku lepší podnik, ale za 11 chtěli 26 a ani se na mě netvářili zle když jsem tam přišel lehce od bahna z kola :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera v merendě vyškov jubiler, výtečný pivo, ale silný, ještě teď mám tak promile :) zkusim to srazit cykloturistikou směr štiřínská stodola
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    tak jsem vcera na prasivce ochutnal PORTER od Kocoura a musim rict, ze to neni uplne muj typ porteru. tolik jsem jich neochutnal, ale 24 od primatora a porter z pardubic mi chutnaji moc, ale u tohohle kocoura mi proslo, ze ta sladkost a plnost nebyla dost vyvazena horkosti. chutnal to nekdo?

    jinak je venku zas velikonocni poutnik 14, mel jsem zatim jen lahvove a je to velka mnamka. podobna chut jako poutnik 12, ale lepsi :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a malej report ze včerejší BB (beerbiking) akce: start v 11 v chýni - tři polotmavý 12 výtečný, solopisky dvě plzně nic moc, mořinka u barchánků gambrinus 11 nedal jsem si, hostim u krobiána ježek 10 ušel svijany kvasničák jakž takž, koncovka beroun medvěd dvě 11 nefiltr luxus, petka do vlaku a v deset doma :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak v pátek jsem navštívil restauraci u vodoucha, pěkně zrekonstruovaný, dizajn podobnej jak v pivovaru v kostelci, malej výběr jídla, ale rozumnej a za rozumný ceny, co sem měl možnost ochutnat bylo vynikající. S pivem je to horší, maj převážně KGB a to ještě žádnej zázrak, lobkowice, ježka a snad černý z černý hory a boruvkový. Pak tam maj asi jednu volnou pípu na který měli rampušáka a sliboval, že narazí kácov (samozřejmě až druhej den, jeden ježek došel v deset, ale už se nenaráželo). Obsluha celkem dobrá, akorát tam lil nějakej asi provozák kterej pak na konci byl celkem dost nepříjemnej když vyhazoval plnou hospodu lidí. U mě je to tak pade na pade, nemám to uplně blízko, takže tam asi zajdu leda že se budu pohybovat někde v okolí
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    Pivo se dá pít třeba podle ročního období, dokazuje varnsdorfský pivovar Kocour | Cestovani.iHNed.cz -
    http://cestovani.ihned.cz/c1-51392860-pivo-se-da-pit-treba-podle-rocniho-obdobi-dokazuje-varnsdorfsky-pivovar-kocour
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    takže spíš takhle: http://www.pivovarkostelec.cz/node/4132 ten web je asi eště ve vývoji
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    znáte někdo? jestli udržej linii kosteleckýho pivovaru, bude to super, ale v praze se to asi nedá
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    X_RATED_IDIOT: [Window Title]
    Garage Club | Rock and Roll band Marcela WOODMANA
    http://www.garageclub.cz/
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    musim to rict, zaplat pambu za prasivku! dneska jsem tam tesne pred zavirackou (21h30!) urval dva kousky samuraje od kocoura a teda moc jsem si to uzil. chutnalo mi to jako takovy zvlastni bastard IPA a pilsenru. jakoze ovocne nadechy a zaroven primocara horkost. velmi specificka chut, ale padalo to do me uplne samo. doporucuju! a ta hospoda! vim, ze tohle je klub o pive, ne o hospodach, ale znate nejake jine misto v praze, kde na baru tancuje mulat v bilem obleku s postarsi stamgastkou, vedle sedi jim cert s partou manicek a do toho filosofuje o vnoucatech par dedku, co sem chodi odjakziva? k tomu skvele pivo a chutovky. vlastne stesti, ze zaviraji tak brzo!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Avar, stabilne na Svinove
    Restaurace Šimek - Ostrava-Svinov
    http://www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=16910
    asi se da najit i jinde.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    A já musim bejt v ostravě přes čarodky , doporučte něco, Biovar je jasná volba, ale když už budu tak daleko tak zkusim stihnout i víc
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    no ale nedavno me prekvapil na nadrazi ostrava swinow radegast special 15ka extra horky, nebyl spatnej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam