• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za tip - koukal jsem na jejich web a podle menu tam maj Master http://www.hotel-ilf.cz/vypis.asp?item=23&
    Je ten zatec s rohozcem aktulani?
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    DEMONOFANARCHY: Myslím, že v obou mají výbornou tankovou plzeň (v Antalu určite, v Jarmarku si už nepamatuju, jestli je skutečně tanková, ale asi taky)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    _UDO_: jo byl tam knajpa, já to tam mám daleko, je to proti tomu gymplu na budějárně
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    X_RATED_IDIOT: otestovano? bych se stavil, pracuje tam kamos
    SUNY
    SUNY --- ---
    VOJTA01: jarmark je fajn :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: noale sklo tam myslim pivní maj ne? :)))
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    CH_IN_A: Přímo na Budějovický máš Antal (ulice Antala Staška), případně Jarmark. Obojí jsou řekl bych těsně pod tou pomyslnou hranicí trestného činu zneužívání ožralých, ale prostředí celkem OK.
    ENPE
    ENPE --- ---
    CH_IN_A: Je to sice trošku dál, ale u pankráck věznice je hospoda u Klokočníka, kde maj kácov filtrovanej i nefiltrovanej, docela fajn zahrádku a hlavně brutální ceny - člověk se tam za 200 nažere i vožere.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: hotel ilf, žatec a rohozec myslim, celkem za lidovku a se zahrádkou
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    SOS, nemate tip na hospodu s dobrym pivem v okoli budejovicke? Znami me tam tahnou do nejake coolny s G a s plzni za 40kc (nakladany hermelin tam maj za 95 - to uz je na hranici trestneho cinnu zneuzivani ozralych). ...Tak ze bych nabid nejakou alternativu. Predem dik.
    SUNY
    SUNY --- ---
    KACIR: hehe, to je opravdu trochu přemrštěná cena :D
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Já tam bohužel zašel. Never more, za malý pivo 40K je moc i za strahovský... Pořadatele www.pivnivylety.cz připisuju na pomyslnou černou listinu zlatokopů...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: nakonec jsem tam nešel, jel jsem rovnou do dražíče a co jsem slyšel, tak tohle byla pěkná oblož
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já se asi taky možná zastavim na jedno až dvě, line-up nejni tak špatnej :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Hm, Harfa se snaží, po farmářskejch trzích další pokus nalákat lidi do zbytečných prázdných obchodních prostor, ale máme tím směrem cestu, tak asi zkusíme...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Festival pivních chutí
    http://www.festivalpivnichchuti.cz/
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak jsem si koupil Kocour Stout a smířil se (nasraně se smířil, jeslti to jde) s tím, že Stout u nás prostě asi nikdo neumí. Byla to dost hrůza, a o to víc, že jsem ho v pivotéce kupoval snad za 50 Kč. Za tu cenu bych navíc, i když se na chuti nepodílí, čekal něco jiného, než etiketu která vypadá jako vytištěná na obyčejné domácí černobílé lejzrovce a má na sobě napsáno 0,3l (byl to půllitr).
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak testuju: koriandr cejtim akorát ve "vůni", japkovej extrakt když si krknu, chuťově je to hodně slabý, takový v podstatě hořký, ale odezní to opravdu rychle, trošku jako mnichovskej ležák. No další už nemá cenu kupovat, nestojí to za nic. Asi to budu muset zapít vaškem
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HYPNOGEN: obávám se, že podle výstavu těchhle laboratoří je třeba gambiho, staráče a spol brát jako průměr... (nebo minimálně medián)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam