• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    Opakuju že jsem se těšil na točenýho matušku a dubenky. Nejsem si jist, že hospoda s takovým sortimentem je tam k mání. Navíc defaultní letná = pod kaštanama s plzní a gambáčem do kyblíku.

    Nicméně to vše je úplně jedno. Správná odpověď zněla "cítím s tebou".
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    X_RATED_IDIOT: u lazni, vobora, klasterni, svijansky rytir...treba :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SHAGA: tam je pár dobrejch a bez plzně :)
    SUNY
    SUNY --- ---
    SHAGA: tak musíš ukecat kamarády, ať změní lokál :D to jim pro jednou nic neudělá ;)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    SUNY: To nerozporuju, jen že jsem tam byl letos Xkrát a v ZČ ještě vůbec a to máme září. Kurva těšil jsem se na dubenky a točenou zlatou raketu a zas hovno.
    SUNY
    SUNY --- ---
    SHAGA: letná je dobrá! :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    když jsme u ty Plzne tak U palamentu , kousek od metra Staromestak fakt dobry, i miru to ma, obsluha mistama az moc rychla :) bez rezervace jen v pozdnich hodinach, navecer samej stamgast!
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    Cywe! Po dlouhý době mám šanci se urvat od dítěte a vůbec a zajít ke zlejm časům, kde jsem nebyl ani nepamatuju, a kamarádi to přesunou na letnou s tím, že tam točej plzeň :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    jinak tocenej Zatec jsem pil naposledy v lednu na bezkach v jedny chajde na Planich u Churanova, doufam ze ho tam zase v zime budou mit...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ja kupuju Zatec akorat v Kauflandu, tam maji tu Baronku, velice mi chutna ale je teda uz dosti silna:
    Stupňovitost: 12,7 %
    Obsah alkoholu: 5,4 %
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Kdy je dobře, že je pivo teplé? - Vitalia.cz
    http://www.vitalia.cz/clanky/pivni-lazne/

    coz znamena, ze by v obchodech meli cast sortimentu presunout z napoju do drogerie :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    VOZKA: koupil jsem jich pár u kaňky společně s březňákem (pochopitelně vyškovskym) a musim říct, že špatnej neni, ovšem vyškov je o trochu lepší. Musim někdy zkusit ten žatec točenej, třeba na tý budějárně
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak buďto jsem zrovna natrefil na výjimečnou várku, nebo se někdy v poslední době dost zlepšil Žatec 11° (Premium). Vždycky mi přišlo že je to slušnej pivovar, ale ta jedenáctka (kterou pije otec, takže si od něj párkrát do roka dám) mi až tak moc nejela, cejtil jsem tam takovou podivnou těžkou chuť kvásku nebo něčeho podobnýho. To bylo naposledy tak před dvěma měsíci. Zato láhev co piju teď do mě teče ani nevim jak, má báječnou hořkosladkou chuť, pachuť (to je asi věc názoru) je pryč a přitom má pořád dost těla na to, aby mě neomrzelo. Možná je to fakt jen štěstí, ale můžu ho jednoznačně doporučit minimálně na vyzkoušení!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    SUNY: ok ok, díky..
    SUNY
    SUNY --- ---
    ABRAHAM: nebyla, ale kamarádka tam žije, můžu se poptat, pokud ji zastihnu někde na fb ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nebyl někdo v Belgii, resp. najde se znalec pivovarů v Bruselu?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    CH_IN_A:
    v jedny hospe je barman kam chodim pro plzen do dzbanu a ten toci tak 2 cm pod miru a ani na potreti to nedotoci. fakt totalni kokot.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    VOJTA01: kamos vzdycky rikal: ale slecno, ja jsem si neobjednal male pivo...
    jako odpoved pak nasledovala snuska kecu o tom, jak maji v jidelnim listku napsano, ze toci pivo na 1x a tak...on ze jemu to nevadi na 2x ale ze chce miru.
    Je fakt, ze kdyz mu prinesla druhe a melo normalni podmiru, tak rezignoval.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nápojka, cca naproti vlachovce
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: Kaňka je co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam