• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    LA_PIOVRA: Zkus Bernard.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Kdyz se tu resily ty nealko piva:
    Mate tip na nejaky, co je co mozna nejmin nasladly?
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    HVJ3R: Hořký a i pro mě dobrý nefiltrovaný 12': Únětice, Kout na Šumavě, Poutník. Zkoukni web Pivní info, ať víš do čeho a kam na to jít.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MILHAUZ: Unetice 12 z PET flasky prilis horka? :) Skvele - mam totiz rad horke pivo a to uz je dneska docela vzacnost.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    MILHAUZ: Unetice 12 z PET flasky prilis horka? :) Skvele - mam totiz rad horke pivo a to uz je dneska docela vzacnost.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Zdravím vespolek, mám dotaz který úplně nezapadá do gurmánskýho ladění tohohle auditka, ale nevím moc kde jinak se poptat.. = )
    Přebily mi po silvestru KEGy, problém jež že sme je brali od dodavatele v Karlovejch Varech a neměli sme možnost je vrátit, pobočky v praze nemá a všechny firmy od kterejch obvykle beru pivo nevykupojou kegy bez dokladu že byly koupený od nich.

    Nevíte někdo kde v praze udat prázdný 2X50L od kozla 11° (naražeč žehlička), 1x 30L kozel 11° (naražeč žehlička) a 1x 30L Braník 11° (naražeč bajonet) ...?
    Budu vděčnej za jakoukoliv radu..
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    po vanocich na sumave jsem mel moznost opet prozkouset komplet lahvovy sortiment ze strakonic a musim rict, ze se hrozne zlepsili, uz i dudak 10, 11 a 12 jsou skvela, pitelna piva. kral sumavy klasicke, dobre, silnejsi pivo, klostermann mi v lahvi tolik nejede, toceny je lepsi. vivat dagmar vlkova, zda se, ze to tam dava do late!

    jinak krakonos, poutnik...unetice 12ka z pet flasky z pivni rozmanitosi me tak nebrala. prilis horka. krakonos mi prisel vyvazenejsi.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    NOIK: u mě Forman...Černá hora...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    UNDERDOWN: Ha, díky za tip. Nevedel jsem ze tam neco takovyho vubec je.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no ovšem bravůra závidim, já dneska vracel obaly v brodě a mám permona, richarda a dudáka všechno světlej ležák nefiltr. Měli tam i taschenberg, víte o tom někdo něco? na pivnim infu se na to nějak šklebili, že jsou za timhle projektem nějaký levý lidi
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Pšenice vod Richarda není úplně kalná a ani není moc "ovocná". Na to že je to z petky, příjemná svěží chuť, k obědu jako dělaná. :-))) www.pivo-richard.cz

    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Farmářskej vobchůdek na Lopatově hned u =M=, zkoušim:

    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Nejsem odborníkem, ale u mě je ok nealko Bernard a Lobkowicz.
    NOIK
    NOIK --- ---
    jaký je podle vás nejlepší nealkoholický pivo? ..já jsem asi nejchutnější pil zlatýho bažanta
    KACIR
    KACIR --- ---
    LA_PIOVRA: Čepovanej přímo z CK tanku byl extra slušnej... :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KACIR: Jezek k mymu prekvapeni je dneska uz normalni naprosto pozivatelny pivo.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Muj momentalni top:

    Kocour: Samuraj a Quarterback
    Chotebor: 12 lezak
    Krakonos: 12
    Kacov: Hubertus
    Herold: psenicne
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KRYSTOFF: u nás lahvová celkem propadla, poutník a vyškov byly lepší
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tak Chotebor byla vynikajici
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: ech přiblbý cdma, nestíhám. BTW: píchli jsme malej kout ležák nefiltr. zatim je pryč 15 piv a sud je v tlaku. Předtím byl 4 dny v garáži při cca venkovní teplotě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam