• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    SUNY: Video je třeba tady: http://www.youtube.com/watch?v=JblTdDkG7XU&feature=youtu.be

    Ještě že jsem tam nejel. Poměrně dada, animátoři si vyhráli, věže dobrý, ale pointa nula, nic o pivu. Ale jako reklama to zafunguje, protože se o tom chvíli bude mluvit, lidi to budou zkoukávat na jůtrubce atd. Teď ještě jak to podpoří další reklama, aby se cílová skupina ztotožnila s produktem.

    Že se mi z toho ztratilo pivo? jde ještě vůbec o něj...? :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SUNY: Jelikož jsem se nedostal ani do druhýho autobusu, tak jsme to vzdal, a jel do Fošny do karlína.
    Stálo to pivo za tu cestu?
    SUNY
    SUNY --- ---
    Ale projekce na Strahově byla pěkná, ne?! ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    UNDERDOWN: Matušku nelze jen tak trumfnout, to je maximalista :-)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    KACIR: Hem... Odlišně kvašenej ALE, no sem zvědavej, ale Matušku, Kocoura ad. to asi nepředčí...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tohle je mnohem zajímavější, než plzeňskej ohnívák:

    Pivovary Lobkowicz vstupují do nového pivního segmentu; uvádějí na trh Amebr ALE | Novinky | Pivní.info
    http://pivni.info/news/9040-pivovary-lobkowicz-vstupuji-do-noveho-pivniho-segmentu-uvadeji-na-trh-amebr-ale.html
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: Leda by tam tocili rohozec atp
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KACIR: možná v tričku Opat bych tam zaběhl...což mi připomíná, už jste někdo koštoval Taschenberg z Buštěhradu?
    KACIR
    KACIR --- ---
    RENSLIP: Dělat zadarmo kompars Plzni? Nešel bych, ani kdybych měl čas...
    RENSLIP
    RENSLIP --- ---
    Jdete nekdo dneska na ten Strahov?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RENSLIP: no podle popisu spíš jo než ne, akorát tam místo jablek je pomeranč?
    RENSLIP
    RENSLIP --- ---
    Takze nic na zpusob 'psenice' od Starace?
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    X_RATED_IDIOT: imho lehky je mysleny, ze chuti pripomina "limonadu" a chybi klasicky lezakavosky riz. O stupnich to nebude.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nějak mi neni moc jasný, co myslej tim, že hoegaarden je lehký pivo, co jsem si stihl všimnout, tak zástupci "lehkých piv" třeba blanickej rytíř nebo kdejakej jinej lacinej patok, maj kolem 3,5 % alkoholu, Hoegaarden má ale 5, takže máme v lehkejch pivech ležáky? a místo ležáků náchodskej double? :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: FFFFFFUUUUUUUUUUU
    KACIR
    KACIR --- ---
    Originální Fénix z Plzně bude pšenka - napodobenina Hoegaardenu: http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-54873600-prazdroj-uvaril-konkurenta-hoegaardenu-psenicne-pivo-s-chuti-pomerance-a-koriandru

    Spodně kvašený, na rozdíl od svrchně kvašeného originálu... Rozhodně lepší, než rádler kůl...
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    KACIR: Ja se priznam, ze jsem zatim neresersoval dal, nez rikala puvodni zprava, ale ted koukam, mas pravdu. Mel jsem to za nejakou "premiovou desitku", coz tedy 11ka s 4,6% trochu neni. Asi v tom bude nejaka kreativni hra s definicemi.
    KACIR
    KACIR --- ---
    HVJ3R: No jo, teď mi to docvaklo - výčepní Zubr Gold? Oni jedenáctku mají jako výčepní? 4,6% alkoholu? To mezi výčepníma - tedy desítkama - má trošku náskok...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    no zajimavy je ze na ratebeer.com je na prvnim miste mezi Bohemian Pilsener Pilsner Urquell Kvasnicový o kterym pisou: Only available at Na Parkanu in Plzen and on the brewery tour. pil jste to nekdy nekdo?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    GULDUR: Pozor ale, vitez mel byt Zubr Gold :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTA01: hlavně ty jejich...ležák mi neva, ale ty Euroshaped ležáky nemůžu ani cejtit, to už radši vodu...jinak jsem koupil Zubra v plechu, tak koštnu večer toho pivex šampióna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam