• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    UNDERDOWN: ted si otevreli hospodu na Palmovce, asi vyrazim ozkouset
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Ounětice (12' nef.) sou zas kalný (a hořký) jako vloni. To sou věci a radosti!

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    UNDERDOWN: tady je to o pivu, tohle je jasny oftopic :)
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Vietef-shop nedaleko 02 Areny. :-)

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dobruška z petky je skoro lepší než co jsem jí měl točenou (asi v kostelci), měl sem si jich vzít karton :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    NOIK: záleží, pokud tam jedeš jen na gastroakci, bejvá to super, ale standardní nabídka trochu klesla, ale i tak je to každopádně super podnik
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Hem áno, keramické podtácky... Není nad to, aby si člověk nadělal na kalhoty, když keramickej nepobere to co papírovej. Přeteklá pěna nebo "orosenej" půlitr se v tom keramickym bazénku hezky drží a pak stačí vzít půlitr a napít se. Škoda každý kapky, která ukápne vedle... :-)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    INTEGER: tak mě osobně taky mrzí, že dnes je tam na pivním line-upu 60% KB... kua rychtáře, ježka nebo lobkovice si dám v "kdejaké" knajpě po celé republice... tady jsem ze startu chodíval na kousky, které jsem u nás na severovýchodě vůbec nemohl sehnat, ale to je +- pasé... navíc mi přijde, že za ty speciálky chtějí dost ranec :/

    ale líbí se mi interiér, docela mě baví atmoška, mám rád keramické podtácky atd.
    jedl jsem tam teda jen jednou (relativně nedávno) a stěžovat si nemůžu.

    známým, co jedou do prahy a ptají se, kam na pivo, Vodoucha s čistým svědomím doporučuju.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    HYPNOGEN: nemyslel jsem to jako kritiku, spise jako konstatovani. Jsem za Vodoucha rad.
    NOIK
    NOIK --- ---
    do kostelce jezdim průběžně dva roky a zatím jsem tam teda pokles v kvalitě jídla nezaznamenal
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HYPNOGEN: ale jo, jen, že na začátku byli podstatně lepší, skoro mi teď přišlo, že se toho lekli a nastavili to na pražskej standard, to je celý. V kostelci co vim ještě nedávno sháněli kuchaře, tak tam je to možná tim...
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    INTEGER: loni, kdyz zacinal, byl pravda lepsi
    ale i tak neni spatny...
    zalozte si vlastni podnik a budte lepsi ;)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    MILHAUZ: ja byl ve vodouchovi zatim trikrat a prislo mi, ze na to, ze maji menit piva, tak je tam velka cast porad stejna a vicemene z tradicni produkce KB. Nastesti tam vzdycky byl i Matuska, takze to nevadilo.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    UNDERDOWN: tak jasne, aby tam bylo koutsky a aby to zustala obycejna hospoda, tech uz je dneska tak malo. i to jejich jidlo bylo takovy obycejny, hospodsky. az do zahoran nepojedu, vetsinou beru cestou na chatu do petky ve stanku na zbraslavi, to je skoro to samy. to je jinak krasna fotka, uplne mi vyschlo v hrdle tady v norsku...


    X_RATED_IDIOT: to me mrzi. u vodoucha jsem jeste nebyl, ani v tom kosteleckym pivovare, ale slysim na to samou chvalu, v lete se tam vypravim, tak snad to opravdu byly jen vykyvy.

    ty taky jezdis do mist! rampusaka jsem jeste ani neochutnal!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a dneska sem navštívil dobrušku (jel sem služebně okolo) jenže bylo deset ráno, takže aspoň petečku v prodejně, měli jí celkem slušně zásobenou lachoutama z kgb, jinak ze svýho akorát rampušáka, ale výbornej je
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: no na začátku drželi standard pivováru, jídlo dobrý, piva výběr, ale pak začali jet na pražáka, kvalita a kvantita jídla šla dolu rapidně, výběr piva obvykle nesmyslnej - třeba dva ležáky z kgb, dvě desítky z kgb a tak maximálně jedno pivo jiný proveninence, prostě mě zklamali. Pivovár jde ale taky celkem dolu co se tejká jídla, to mužu klidně říct, teď sem tam bejval každej tejden, jinak minimálně jednou za měsíc. Doufám, ale, že je to jen výkyv, moc by mě to mrzelo
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    MILHAUZ: Lípa lípou? Jako myslíš, aby tam bylo Koutský pivo? Zajeď si třeba na kole do Zahořan-Okrouhla. Tam je to už 3 roky THE BEST!

    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    MILHAUZ: ptam se, protoze lidi kolem vodoucha resp.cernokosteleckyho pivovaru maji prebirat slovanskou lipu, tak jen jestli je nejaka nadeje, ze bude lipa lipou.
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    Krédo hodné zaznamenání: "Počet dnů, kdy si pivo nedám k obědu nebo večeři, ten je naprosto miniaturní."

    VIDEO: Pivo v lahvi je za trest, tvrdí pivař Klaus - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/klaus-pivo-cwc-/domaci.aspx?c=A120518_211509_domaci_hv
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    tak o vikendu opet minipivovar Vitek z Prcice, dvanactka a polotmava 13. Oboje luxusni. Prodavaj uz i svy petky. Meli jeste nakurovanou 12 ale do toho se mi nak nechtelo.
    Jinak doma na me ceka Gallasův ležák ze Studanky.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: proc ne vodouch?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam