• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    byli jste teď někdo na beerfestu v mouci?
    Měl přijet Kout, těšil jsem se, ale vysrali se na to nebo co :(

    až na tragický hudební doprovod to byl fajn fesťák.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: nemám, mám jen služebáka a tajim že mám normální nokii abych nemusel řešit služební mrtky i o víkendu. Jestli tam podávaj řezaný se lžící na zamíchání tak to nejni uplně moje hobby, dizajn je nanic, naslouchám žízni :))
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Vnitřní prostory Ounětickýho pivovaru sou zrekonstruovány. Ve všední den klid a volno. O víkundu tam bude asi nátřesk. 12° hořká jako tenkját, za 32,- * petka 1,5l za 75,- * flaška 2l za 220,-.

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: nemáš chytrý mobil? já použil aplikaci která mi to hned vyprskla. Váíclava doporučuji a hlavně si tam dej řezaný....takhle dobře natočeného jsem ho ještě nikde nepil.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale prd, teplý to maj v modrý ústřici. Do václava jsem chtěl, jenže jsem neměl čas hledat a ta mapa pivovarů kterou mám je z 2010 a tam václav ještě nejni, musim si taky něco šetřit na příště, takhle bych to měl do konce roku objetý všechno a pak abych objížděl výrobny salámu nebo tak něco :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Měl jsi jít ke Sv. Václavovi, u Moritze to maj teplý...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HYPNOGEN: jo nedbalý elegance je to plný od výčepu po hajzly :) byla to taková ta vesnická putyka kde se člověk rád ožere a pak upadne za vesnicí do pole, ovšem nejsem si jistej reakcema místních na pražáky při nějaký větší nalejvačce :)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: Huq, Lip a Koz bych asi seřadil jako ty...
    budovy Koz a Lip mě vůbec nezaujaly.. vypadají tak "jak se to prostě dneska dělá", hlavně "aby to bylo pjekne", což je nuda... v Huq jsem nebyl a podle toho, co píšeš (+ fotky... poznávám správně plastový ubrus?;)) zní tak, že stojí za návštěvu.. mám rád tuhle nedbalou eleganci :)
    btw. jejich medový speciál je rovněž výborný

    Mez a Mor jsem zatím nezkoušel

    ale včera jsem se stavil do Leskovce, kde se vaří Slezan (je to hrozná díra.. v areálu nějakého bývalého JZD nebo tak) - bohužel zrovna včera z tech. důvodů zavřeno :(
    Ale už jsem ho kdysi měl.. jenže v té hospodě srali na trubky, takže to musím checknout znova.

    Tak jsem se stavil do Rohova, kde vaří Rohana.. 11tku jsem měl kdysi a cajk. Teď jsem prubnul polotmavou 13tku.. nenadchla/neurazila.

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a meziříčí

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    moritz, má na náměstí před barákem vlastní velkou zahrádku což je plus

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    lipník

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    kozlovice

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hukvaldy

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak konečně mám chvilku - všechny piva byly celkem slušný, popořadě: Hukvaldy byly asi nejlepší pivo a nejhorší vzhled budovy pivovaru, celkem hořký, chuť držela dlouho. Kozlovice jsou trochu víc na efekt, interiér vymazlenej, ale pivo míň hořký, celkově míň výrazný a to i točený i z PET. Lipník nad Bečvou - svatovar - asi druhý nejlepší pivo dobře hořký, ale chuť držela kratší dobu, v pivovaru to vypadalo spíš jako v cukrárně. Moritz Olomouc - pivo lepší než kozlovice a horší než hukvaldy, interiér takovej pivovarskej standardní. Velký meziříčí mě celkem zklamalo, jak vídeňskej speciál tak ležák byly dost nevýrazný, wajs prej luxusní (to zase já neocenim), restaurace a pivovar vevnitř až bych řekl přeplácanej a načinčanej. Srovnal bych to asi následovně:
    1. hukvaldy (točený), 2. svatovar lipník (pet), 3. moritz olomouc (pet), 4. velké meziříčí (pet), 5. Kozlovice (točený i pet)
    vono se to takhle stejně moc srovnávat nedá ale plyne z toho: nebojte se vesnickejch čtyrek :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska jsem stihl společenský pivovar Lipník nad bečvou, Moritz Olomouc a Jelínkovu vilu velké meziříčí, nějakej krátkej report a nějakou fotku hodim zejtra, nějak mi vyschlo, musim mazat na tempo, kouknout co jim neska dorotovalo na čtvrtou pípu :) Zatim jsem ochutnal akorát Moritze, je víc než slušnej
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: tchehehehe depak, sem športýř :)


    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    BLEVAJZZ: Nemá.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: doufám, že máš alepsoň pořádnej pupek... hajzle :-)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    UNDERDOWN: ajo, to je ono. ja chodim jen vedle, takze jsem si toho nikdy poradne nevsiml
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam