• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak to je demence na netou. to bych si za tim poradatelem zasel a pekne bych mu neco rekl.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ANDY_WARHOL: ono to nebylo arogantní chování stánkařů, spíš arogantní nápad pořadatele, kterej pro stánkaře zavedl pokutu 10000 Kč za nalití piva do jiné nádoby, než těch dvou povolených....ten chlapík vypadal, že by neměl nejmenší problém, ale jelikož vedle něj stálo několik konkurencí, tak chápu, že by ho někdo naprášil než by to vůbec dotočil...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vubec se ti nedivim, ja bych jím tam snad ten stanek zboril. me proste tohle arogantni chovani vytaci, zvlast kdyz si jim nabidnul, ze jim das prachy navic, tak to ze ti to pivo nechteli nalejt do tve nadoby byla vylozene jejich zla vule. pro tohle hnusny chovani sem z cech vypadl, kdejakej stankar si mysli ze je pan, misto toho ze by to melo byt opacne. zakaznik je jen otravnej povl. nastesti me uz tohle netrapi, tady kde ziju v obchodech takovyhle chovani neznaji.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ANDY_WARHOL: hele, jako byl jsem vytocenej jako Kolo stesti v Moutfieldu na konci sezóny...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GULDUR: udelal si dobre, ja bych jim jeste rekl, nasrat a ukazal fakace. tohle je cira demence a dementum se nema odpoustet.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    GULDUR: tak to je demence, to taky nechápu
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    X_RATED_IDIOT: bohužel sem to i zkoušel stylem...já si koupim petky nebo co vlastně musim, ale vy mi to nalejete do tohohle...taky ne...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo taky mě to trošku nasralo, to musim uznat, ale zasejc tam z něčeho musej zaplatit všechno kolem. U někerejch stánků se ta třetinka dala koupit i s jejich logama, ale viděl sem jí jen u krtka.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    děcka já nevim...asi jsem trouba ale i přesto, že bydlim přímo u Parukářky, tak jsem to zatáhl, jelikož si člověk MUSEL koupit nějakou jejich třetinku nebo petku 1.5L. Měl jsem nachystaný svoje uzavíratelný džbány, jelikož jsem ten den musel řídit a poslali mě s tim do řiti, což mě fakt nasralo, až jsem se na místě otočil a šel do prdele...kdyby se prodávalo sklo se znakem pivovaru a člověk by prostě symbolicky koupil a pak si točil kamkoliv, tak by to nebyl problém, ale takhle....klidně bych platil za pivo i víc, jestli potřebujou honit marže, ale tohle prostě nějak nedávám.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak krtka jsem stihl jednoho a za deset minut to zabalili. pak jsem měl u stočesů, pacov, pašák, nomáda easy rider (bohužel černý jestřáb už byl sestřelen), dalešice májová, lipník 12 a po přesunu do merendy žumberk 11. Nejlepší mi přišel krtek, lipník a pak žumberk. To ostatní nebylo špatný ale celkem nevýrazný (samozřejmě nomád je jiná kategorie)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    to je tam nejaka akce? ja kdyz tam byl, tak tam meli v ty boude akorat nejaky eurobeer
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ech, no tak snad ho stihnu
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    X_RATED_IDIOT: jó na krtka tam byla největší fronta :) jsme si řekli, že počkáme až to opadne a pak už jim došel..tak snad dnes bude
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nomáda sem měl co měli v rozmanitosti a ten byl hodně slušnej. Sem hodně zvědavej na krtka, měl sem ho jen z pet a vynikající, no půjdu se tam mrknout tak na pátou a pak to někam zatáhnu :)
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    X_RATED_IDIOT: byli jsme včera, bylo tam přijatelně lidí, fronty snesitelný..(možná kvůli počasí)
    30 pivovarů, každej tak 2-4 druhy piva, třetinka za 20-30 kč. dle mýho to za to určitě stojí.
    muj favorit je černá IPA od Nomáda - Black Hawk.. takovou dobrotu jsem snad ještě nepil :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    byl jste někdo na parukářce? stojí to za to?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale do trebice si zajedu ja na ochutnavku :)))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nakonec to asi vyresime svijanama, na party nema smysl delat nejakou osvetu. dobre se to pije a priveze to nejakej typek is pipou, takze se to nebude muset resit v okoli, jak byl puvodni plan
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    daleko neni ani pelhrimov, ale ta destika nic moc
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jezek je dobry, to mas pravdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam