• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Myslím, že žádnej návštěvník tohohle auditka nepatří ke konzumentům Lahváče, ale třeba tchánovi je jedno, co k obědu pije, stačí mu, že to má nějakou hořkou chuť a při přímým srovnání s nějakým pitelným pivem mu ten rozdíl nepřišel významnej...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    opravdu nechápu proc kupovat lev nej smejd,když dobry pivo se Da koupit kolem deseti korun.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    KACIR: Naja. Bier Heil! Rzetězec nicht dobrá folba, ale lidi potrzebují pocit toho nicht drachého bieru. Xyndl pórek!

    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Každej řetězec chce prodávat levný (skoro)pivo, měněj pivovary, takže jeden hnus může za pár měsíců bejt skoro pitnej, nebo ještě horší...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    měl jsem před léty v rámci slepýho testu v hodině chmelařství na čzu, sám sem ho přinesl :))) každej přines ofiko nějaký lahváče a jen cvičící věděl co je co. seděl jsem vzádu a že jede lahváč mi bylo jasný z těch hlášek těch, co už přivoněli a ochutnali, tyvole to je smrad a chuť k poblití bylo to mírnější. Kupoval sem ho snad v albertu bo kde?
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jak říká jeden můj kamarád, který velmi dobře zná bibli: Člověk musí znát učení svých nepřátel .-)
    Velkofabriky maj evidentně nahnáno, klesá jim výstav, malejm stoupá, tak se snažej, konzument na tom asi neprodělá...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    X_RATED_IDIOT: hele, taky obcas zkusim zjevnou blbost, treba sem si nechal od klegy dovezt pivo z litvy, ale to je opravdu jen vyjimecny priklad. nechces nam tu udelat recenzy piva jmenem lahvac co prodavaj kolem peti korun tusim ?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ANDY_WARHOL: no někde jsem četl: neodsuzuj něco, z čeho ses ještě nepoblil :)) tak je mi blbý to všechno šmahem odsoudit. To, že se začínaj objevovat speciály z velkovýroben je dle mě projev vlivu malejch pivovarů
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    clovece ty si sebevrah
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak dneska jsem v bille narazil náhodou na radegast extra hořký, speciální pivo. trošku jsem se podivil, co to zase vyteklo z hyundaie za plot, nedalo mi to a koštnul jsem ho. Základní charakteristikou je 6,5 procenta alkoholu a to je z toho i cejtit, hořký to je, ale chemka až moc. léčim si chuť řízkem z černýho medvěda a rampušáka
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ono to bylo trochu špatně načasovaný, ale ještě asi o prázdninách do Brna pojedem, tak se ozvu :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    máte někdo nějakej tip na pívovar v barceloně, kromě artesany?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: proc jsi nerekl, ze tu budes. zasel bych :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Navštíven minipivovar v Brně - Líšni - dosti dobré pivo, asi nejvíc zaujala světlá jedenáctka...
    KACIR
    KACIR --- ---
    UNDERDOWN: Za to Litovel nemůže, co si zákazník objedná, to dostane...
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Nesmějte se našemu pivu, taky jednou budete slabí a studení... Litovel

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: jsem tam chtěl jít.. sakra když vidím ty fotky.. to mě sere :-/
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pár fotek z akce Pivo na Hrad: http://www.konstantin.cz/pivo/nahrad12/
    Dost příjemná akce, pár chyb se sice našlo, ale klady převážily...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hele tohle se dost měnilo, když si spadnul do škarpy a přijely ti sáně, mohls dostat ve správnim řízení 25-50 a přijít o papíry, což bylo horší než vylitej bourat autem, když se na to poukazovalo, nějak to změnili, jak je to teď nevim, snažim se jezdit mimo silnice, ikdyž na cyklostezkách platí silniční zákon, takže tam mužeš za alkohol dostat stejnej kartáč jako na silnici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam