• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: tam ho už snad nemaj ne? ten pingl co furt pindal jakej je to hnus pěnivej už před víc jak rokem řikal, že už s tim skončili a co vim z netu, tak tam snad maj únětice
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    To už je lepší jít do Starosuchdolské na Jeníka :-)
    ENPE
    ENPE --- ---
    BLEVAJZZ: Ze sklípku si občas nechávám vozit večeři a kromě steaků je to teda dost bída...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RAGNAROK: docela dobrý je to v dole v suchodli.. to je kousek když to vezmeš kolem trojanova mlýna http://goo.gl/maps/xiBQ
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    UNDERDOWN:
    CH_IN_A:
    v uneticich ne, ale na trase roztoky−psi domov je potkavam celkem casto. jednou jsem je i videl davat dejchat cyklystovi.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Fýzli sem ještě nepotkal a to se tam 1-2 měsíčně zastavim. Jídlo si nedávam, jenom hermelín apod.
    Pak je tam ještě kavárna/koláčovna směrem do Tichýho údolí a když rekonstruovali pivovrah, tak tam měli Ú12 a W-Maizla.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    RAGNAROK: to jako ze davaj dychat (benga)?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    UNDERDOWN:
    Taky jsem byl nedavno v uneticich. Skvele pivo uz se tesim znovu :) snad dojedu zpatky v poradku – kolem reky chytaj cyklisty benga.

    Da se nekde v okli pivovaru slusne najist? Gulas za 90 a kachna za 135 primo v pivovaru celkem jde ale to jsou jen 2 jidla, me by to i stacilo. Rekl bych ze je to v okli s jidlem dost zofaly. Predrazeny a nedobry.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Srát na levný lachoutáře a zoufalý příspěvky o hovně! Zajeďte si (na kole) do Únětic a poznáte co je KURVA hořký pivo. :-)
    Sem huš votravnej, ale mě to fakt chutná (i když loňskej model červen-září se asi opakovat nebude). Dneska 2 c(_) v pivovrahu a další večer v Nota bene..

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GULDUR: to se na nyxu rozmohlo. davaj se minusy na xicht. když někdo někoho nemá rad, tak ho minusuje ať napíše co napíše.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    kerej vůl rozdává ty mínusy na naprosto věcný argumenty?...Kluci, já vám to smažu, bo je mi stydno...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    ANDY_WARHOL: kdyby cesstvi melo nejakou alternativu jakou jsou male pivovary v oblasti piva, nepropadal bych beznadeji. S pivem jsme na tom jeste dobre a nejde to s nim posledni dobou z kopce - na rozdil od stavu mysleni a chovani obyvatelstva.
    UNDERDOWN
    UNDERDOWN --- ---
    Dnes navštíven pivovrah - Mělnický Vtelno. Neměl sem všechno, 11°, pšenice a Pale Ale byli prima. Piva více sladová, lehká hořkost u Pale Ale (což se u svrchňáku dá čekat). Zahrádka je.

    NOIK
    NOIK --- ---
    lidový filosof no:)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: ano jsou to ovce. jejich ovcovitost pak zpusobuje i to co me primo ovlivnuje, protoze bohuzel maji volebni pravo.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ANDY_WARHOL: Ale proč? Ti lidé nemají důvod. Nepoznají to, je jim to jedno.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: jenze pak tu mas pivo co stoji kolem 10-12 kc a je lepsi nez ten branik. staci jen hledat.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NOIK: a ty mi chces tim rict, ze mam pravdu nebo nemam ?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Je spousta lidí, kterým chuť nic neříká, a nejde jen o pivo, ale o potraviny obecně. Hořké pivo = dobré pivo; slané jídlo = dobré jídlo; sladké kafe = dobré kafe... atd.
    No a to, že lahev Braníku stojí 10Kč, kdežto lahev Bernarda 17Kč, je jen utvrdí v jejich postoji.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ANDY_WARHOL: ty seš hroznej filosof tyvole
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jo tohle ja proste nemam rad, je to totiz podobnej pristup, kvuli kterymu nam vladnou zlodeji, proste lidi si nic lepsiho nezvolej, staci jim ta podprumerna kvalita. dokud tyhle levny piva nebudou uplne bez chuti a barvy, tak si je budou lidi kupovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam