• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    Možnosti improvizované :-)...podle zájmu a aktuálnosti. Já jen tak nadhodil, pochybuju že by se někdo chytl hned :-D
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CHE_GUEVARA: no dobrej napad . chtelo by to nejaky informace moznosti worksopu jakoze lokace nebo tak neco. nebo nejakej usporadej :) a nebo pocekj az ho nekdo u tebe udela :D a nebo pojed od praglu a nebo vis co ze si to ty tak ...

    :) lolol


    EDA: na tom nezalezi to by se tam mohlo napsat .
    EDA
    EDA --- ---
    mám do stovky daleko, tak jsem bookl :-) Ale jsem spíš příjemce zkušeností než předavatel :-)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    Jinak jestli se zde objeví někdo kdo by měl zájem zaworkshopovat v Olomouci a okolí, jsem k dispozici.
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    až smažu nějakej jinek booknutej...mám 100vku...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    ŽE jsi to ty, Zabi, tak si to booknu ;-)
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    tož book
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    mozna nejak takhle by to mohlo vypadat...


    SAMUEL: no na foceni portretu a lidi no problemo fotime skoro kazdej den vid fotobanku .. :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: mohli bychom udelat workshopiky na foceni portretu, lidi obecne, atelierove foceni (mam k dispozici atelier ale idealne tak max 4-5 lidi), prace se svetlem, prakticky cokoli co budeme mit zajem se naucit, nebo predat zkusenosti...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SAMUEL: vítej prvni priznany navstevniku :) thx ... google jasny ...rybari taky spis sem myslel jakoze nejaky znami to by bylo vic feeer nee :) ....

    kazdopadne kdyz nebralo no problemo .. mas nejaky jine typy ? (a nebo tipy ? :) )
    KRONDOL
    KRONDOL --- ---
    ZABIAS: Zajimavy klubik. Ja myslim ze vylov rybniku je napoak fotograficky velice zajimava akce. Zkusil jsem zagooglit a tady je kalendar akci kde si muzes vse najit: http://www.ceskevylety.cz/slavnosti.php?nazev=v%FDlov&m=&r=&o=&ts=0&submit=Vyber&co=&odeslano=true
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: obratil bych se na cesky rybarsky svaz. google>kontakty.-) ale fotit vylov by me asi nebralo....-)
    ale dobrej klubik, GL
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nabídka: planuju fotit vylov rybnika neprida se nekdo ? nemate typ nejakej jak zjistit kde se jakej vylovuje ? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITEJTE V NOVÉ DISKUZI ... FOTO WORKSHOPY

    PRAVA MAJ ZATIM VSICHNI VELKA MUZETE UPRAVOVAT CO CHCETE K TEMATU NAZVU DISKUZE. DPUFAM ZE BUDE MIT NEKDO NALADU A TREBA SEM NECO HODI NEBO TAK ....

    MELY BY SE TU OBJEVOVAT NAPADY A POZVANKY NA RUZNY SESIONS NA TEMA FOTO ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam