• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tak co posadka prvniho workshopu, zadarilo se? jsme nateseni na vysledky
    doufam, ze si vas tam nenechali :))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jak sem dneska mluvil o tech stodulkach, tak tady je zip fotek z toho, kdyz sme tam byli s kamosem, bylo sychravo, pocasi nic moc, da se tam projit, je tam branka, ale mozna se muze stat ze bude zamcena nebo tak. taky se tam po zemi valeji strikacky, ale nevideli sme tam zadny "doupe" nebo znamky ze by tam nekdo dlouhodobe pobyval. http://varial-artworks.com/misc/stodulky.zip v diskuzi databaze pro foceni uz myslim je tak sem to tam nedaval znova
    FOGH
    FOGH --- ---
    Vyjdete z metra a Relay bude primo naproti vam...

    jinak telefon: 777657877
    EOS
    EOS --- ---
    606 652 963
    FOGH
    FOGH --- ---
    Sorry, ted jsem o vikendu vubec nestihal (byl u me kamos a porad se pilo... ;)

    ...ted uz nema smysl menit plany, takze ve ctyri vas pockam u metra.
    EOS
    EOS --- ---
    Mám to kus cesty, ale snad to za hodinu stíhám. Koukám, že je aktivních pár stálejch přispěvatelek exhiba. Třeba by se dala ještě některá vykorespondovat. :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    kudla a kde je tam repley ... ??? nejaky phony at se najdem co ??? ja uz skoro razim ... muj 777849161
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EOS: jojo nech a pod ...
    EOS
    EOS --- ---
    Zrovna jsem se chystal vyložit auto po posledním focení a jak mě to nebaví, že bych to tam ještě chvíli nechal...? :-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ROENICK: jako stejne sam nikam nepujdes ... tak pojd s nama, muzes makrovat tam :)) a portretky jdou
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: nechtoho a pod ....
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hmm to byste zvladli ne? :)) kazdopadne ta tvoje kamoska je moc krasna a nekdy bych ji rad vyfotil :)) doufam ze se necha ukecat este nekdy... a udelame naky ryze portretni workshop :) takze ji tam dneska neprotahnete nakym bahnem nebo rostim, aby na nas nezanevrela :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    aby ty zensky na nas nakonec nemely presilu :))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: jen s tou stovkou si musis trochu odstoupit :)

    jinak koudy ma asi 39 horecku takze spolecny makro padlo...jeste nevim jestli jit s vama ci ne...mel bych este delat neco do prace :/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: husty .. ta 4 bude ok podle me nakonec mam hroznou kocovinu :D ---
    SYKES
    SYKES --- ---
    ROENICK: makro sklo muze byt i dost dobre portretni, pokud to neni MPcko :))
    jinak moje kamoska jde taky :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: ja porad nevim jak to udelam, jestli jit mrknout na vagonky (ale nemam nic jinyho nez makroobjektiv ted, musel by mi nekdo pujcit neco na Canon) nebo jestli s koudym jen zajdem na naky makro...mam i ze vcerejsiho florbalu slusne zhmozdenej kotnik takze se mi moc nechce prolejzat nekde v terenu :)

    co modelka/kamoska, jde? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: protoze jde fotit makro snama vis :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: oki nebudem rychlejsi nechame to na 4 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam