• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KOUDY: LEMPLOVE JEN SI ZVYKEJTE :d ... koudy i na batohu bude tezkej krom toho te nebudes mit vyvazen y:D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYKES: No me prave zas prijde tezkej na tahani v ruce a nejradsi bych ho pripnul k nakymu baglu..:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ANKETA !!!!!!
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ja bych potreboval tak 3*tejdne :D .... mozna na todle bych udelal anketku ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ee prava na nastenku tedka maj jenom lidi co byly na workshopu a nebo lidi co znam takze snad je nikdo nesmaze + udelam zalohu (pripadne udelejte pls taky zkopirovat si nekam ksobe do TXT .... )
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: no idealni by bylo dat si pravidelne workshopik trebas co 14 dni :)
    ZABIAS: jo a pak to zase nekdo smaze, coz :)) ale jinak prima napad, kdyby to fungovalo...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    IMHO zabias je nejvetsi exhibous evidetne :D

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejakej napad na anketu ? dystak ji dejte ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    kdyby se nekomu chtelo mohlo by bejt fajn udelat na nastence vzdy k provedenemu work shopu galerii fotek publikovanejch (ale at je to s malejma nahledama na rozklik velky...) at to udela nekdo kdo to umi ja to neumim a pak uz nakopirat a dat svoje fotky dokaze kazdej snad ... co ? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jo hele kdo chtel fotit ten podzim at to napise na nastenku pripadne vyhlasi termin taky ho potrebuju fotit imho nevite jak to prave vypada za prahou uz se to barvi ???

    mohly byste uz vypsat nejakej termin na dalsi WS co ? :) ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CODE: :) one lowe .... muhehehe :D
    SYKES
    SYKES --- ---
    KOUDY: mam batoh Rover Plus AW, stativ na nej jde dat, ale je to dosti nepohodlne, pze stativ (055proB, hlava 029) je moc tezky a v zavesu na zadni strane batohu je trochu nevyvazeny. Radeji ho taham v ruce, pri foceni odkladam.
    CODE: achjo :))
    CODE
    CODE --- ---
    EOS: Zabias byl fakt v poho a byla s nim legra ,-) a Lucka byla proste ... uzasna.
    EOS
    EOS --- ---
    CODE: Z toho si nic nedělej. Já zase za sluníčka stěhoval auto a hadry. Chtělo to fakt slunce, nebo světla. Soumrak na tohle neni to pravý vořechový.

    http://eosuv.net/strasnice/

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE: nj :))..jeste fotobatoh potrebuju..:)
    CODE
    CODE --- ---
    MURHAAYA: Fotil jsem kravovinky kolem, nez jsem se zacal venovat holkam. Snad neco najdu.
    CODE
    CODE --- ---
    KOUDY: Ten stativ radeji nezminuj ... vyfoukl jsi mi ho o par minut, nez jsem si dosel vedle pro mobil .-(
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    CODE: nahod nejakou modelku za slucniho svetla :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sykes ma taky manfrotto koukam :)...mas i nakej fotobatoh kterej je i na stativ? :)
    CODE
    CODE --- ---
    A jedna zaverecna pruda v metru ... na prasaka bleskem na cumacky ,-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam