• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KOUDY: sory ale me se to tak libi ... kdybych nechtel aby to tak vypadalo tak bych to tak nedelal ....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    strasne moc si to prepalil zabi
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    hele, tak sem se konecne dostal k tomu udelat tu galerii a napadlo mne nekolik moznosti vzhledem k tomu, ze kazdej pes jina ves :)
    a] kazdej si to hodi na svym serveru do nejaky slozky, kde ma povolenej listing nebo si udela galerii a ja tam hodim odkaz, tak jak to tam uz ted je.
    b] hodime to vsecko na nejakej spolecnej server
    c] hodim si k sobe stranku, kde budu mit linky na ostatni fotky a do nastenky dam odkazy, ktery hodi na tu stranku nekde u mne na serveru na prisluslusnyho cloveka.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZATAMOKO: no uividime na nastence jsou terminy ja doufam ze mimo pragl zas tak lidi nebude vzit falsku rybarum neni spatnej napad .... tele urco jasny reportaz neasi
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ten uces se na modelku s odstatyma usima dost nehodi, hele..
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    ZABIAS: vloni (mozna predloni, uz nevim) jsem byl na Opatovickym a nasi jeste na dalsich 2--3. Je to docela zajimavy, kor kdyz jsem rybar.
    Ja tam cvakal svou evf, ale videl jsem tam postarsiho chlapika s klasikou nikonem a telatkama nikkor 300/2.8 a 500/4, tak jsem spis hodne pozoroval jeho nez ten vylov :)
    Jinak se priprav na hooodne lidi, takze ta telata maj sve opodstatneni, nebo se dohodnout s rybari a jit fotit na plac mezi ne.
    NEPH04
    NEPH04 --- ---
    LEXIK: taky by me zajimal jeho nazor.. aspon na prvni a druhou fotku.. proc?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: ... docela by mne zajimal tvuj pohled na tvoje fotky, mohl by jsi je najak sam zhodnotit ..?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: ti to nasypu na nastenku. mas to v nejakym adresari, kde je povolenej listing? bylo by fajn udelat neco jako ma eos nebo aspon ja.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tak to jsou dobry zoufalci :)
    T_O_M
    T_O_M --- ---
    jinak celkový vývoj toho místa mám tady: http://www.metroweb.cz/metro/zajimavosti/odstrojena1/odstrojena1.htm
    občas si tam zajdu... nejlepší sou ty přilehlý lesy okolo, sou plný rozřezanejch kabelů... dráty každopádně pryč :)
    T_O_M
    T_O_M --- ---
    sběrači kovů tam už začli řezat i hlavičky u šroubků..., vedení v DP se diví že někdo ukradl spřáhla (oni sou poměrně dost těžký)... takže nevim jestli ste zkoušeli, ale když se do toho jeden opře tak se tam s tim dá pěkně jezdit :)
    teď už zbejvá kdy někdo přijde a rozřeže vagon...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a sprejeri uz nanasej tolikatou vrstvu ze uz by ten vagon neprojel tunelem :))
    BAMBUS
    BAMBUS --- ---
    T_O_M: tak to de, bylo to tam nějaký hezčí takový teda :)
    T_O_M
    T_O_M --- ---
    mimochodem před dvěma lety :o)
    http://www.metroweb.cz/metro/zajimavosti/odstrojena1/P1214917.JPG
    ;) hezky to zarostlo :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    LEXIK: na tom taky neco bude (s tou nudou :)))
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    SYKES: ..paradoxne se mi zde ten naklon libi! :) Bez nej by to byla nuda k ukousani ...
    SYKES
    SYKES --- ---
    EDA: ... a (zbytecne/malo) kriveho horizontu ...
    FOGH: jinak me take prijde zajimava ... uz jenom pro ot, ze jsem tam byl :))
    EDA
    EDA --- ---
    minimálně praktické cvičení z perspektivy ;-)
    EDA
    EDA --- ---
    Zabiáš neřekl, že se mu líbí, jen že je to apokalyptické :-)
    Ale mě se líbí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam