• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    FOGH
    FOGH --- ---
    JADER_NOMAK:
    PEPAZZ:
    zadat "mapy.cz" a stisknout tlacitko "filtr"
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    JADER_NOMAK: byla tu mapka tusim.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    oki ,

    super napad stema lokacema mapaky a tak pls na nastenku ....
    SAPIENS
    SAPIENS --- ---
    tak ja se mazu z nastenky, nikdo se asi neprida, tak to nechame na jindy, na nejakej lidstejsi termin, treba nekterej vikend...
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jo me by to taky zajimalo, asi : )
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    mohl by mi někdo říct kde jsou přesněji umístěný ty starý vagony na depu hostivař, případná mapka neurazí, propás jsem ten workshop ale i tak bych tam chtěl něco zkusit vyfotit . . děkuju
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SAMUEL: jojo nekde to mam taky ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: podle tebe asi nevim no .... mimoto stimhle klubem me neser hrozne me STQ nasral ze zalozil vlastne kopii klubu o kterej sem se snazil ja misto toho aby mi pomohl roject ten co sem zalozil ja no nic ... fotograf je vetsinou skvelej ...
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: oki, dyt jen rejpu.-)

    fotky pekny, co mam rad jeste kdyz se foti s cernym pozadim, tak tam za hlavu blejsknout bodove trochu svetla... i na čb to pak vypada dobre a ziska to prostor,
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: ... Ondro "prepaly" jak tomu rikas jsou v pohode, vis. treba ...

    [ PHOTOSPHERE @ komerční - módní, reklamní a produktová fotografie: vlastní tvorba + diskuze k tématu ]

    ... problem je, ze se to ale jako vsechno musi umet :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    SAPIENS: co takhle čtvrtek 11.10, ateliérové focení u ZABIASE (viz výše), okolo dvanácté..?Kdo se přidá?, ZABIAS



    imho takze co stimhle kdo jde a kdo ne piste ne asi :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: tak co ty, podarilo se ti vcera neco peknyho? neprepalenyho?.-)))
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SYKES: videl jsem te na fotu, ale chci te videt v akci! :) a nabrat naky postrehy a tipy...mas jich urco hodne, my jsme proti tobe makro nubz :))

    dva blesky jo? hm hm :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    SYKES: to zni dobre:-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    EDA: manual je samozrejme mozny, ale pomaly ... pokud mas TTL, tak si pred-blejsknou vsechny blesky co jsou ovladane, CPU fotaku pozna kolik svetla muze ziskat a kolik potrebuje (na zaklade vnitrniho expozimetru s ohledem bodove/stredove/plosne mereni +-korekce expozice), a podle toho jim naridi radny odpal pri expozici ... TTL je sikovna vec
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    EDA: prave ted chci poridit druhou 430, ale mas pravdu ze s tim zkusenost osobni nemam...kdyz bylo vic svetel tak se 350D jsem ho pouzival jen jako fotobunku pro odpalovani zablesku velkejch, protoze kabel do ni strcit nesel..
    kdyby nekdo vedel o nejaky 430ex z druhy ruky, psal jsem to i do nejakyho bazarovyho auditka, tak sem s nim, nechci davat sedmicku za novej jen abych mel dva...
    EDA
    EDA --- ---
    SAMUEL: ... anebo nerozuměj :-) co třeba dvě 430? Když jsou oba slave? Ale už jsem na to mezitím přišel, manuální režim :-)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    EDA: blesky si muzes nastavit, ze je jich vic, kazdej dostane cislo a pak si rozumej:-)
    EDA
    EDA --- ---
    SYKES: jak vlastně na tomhle nebo něčem podobném dva blesky poznají, že jsou dva a že tímpádem nemají tolik blýskat?
    SYKES
    SYKES --- ---
    ROENICK: nemyslim si, ze o neco prichazis, zes me jeste nevidel :))))
    jinak ted planuju druhou SB-600 a obe nacpat na nejaky lehce variabilni drzak (odealne neco jako toto, ale objednavat z USA a za tu prachy t ofakt nebudu) ... pak to teprve bude mazec (a budu se valet po zemi a ryt objektivem v hline od rana do noci :)) ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam