• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: neokecavejto .. ;)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: neni to z zadneho "workshopu" :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: jen musim vymyslet databazi a je tam jen 50MB mista, takze asi lepsi by byl flickr, kde sou sice jen na free 3 sety, ale zas 100MB mesicne tusim
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: ty tvoje barevnej negativ z 80let :D ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: sry tak ty tvoje sou dost jiny dej si ty obrazky vedle sebe nevim proc davas jen link ;)




    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    JAMES_DICK: to vis zejo nenech se zmast .... ta lahev je tam super ...

    SYKES: me se libej ,,, uka co mas ty :)

    SYKES: pekna galerka takovy bych chtel mit vte nasi galerce klidne s mensima fotkama

    JAMES_DICK: hmmm zajimavy..

    MURHAAYA: no to by bylo super neco jako at si to tam kazdej muzem solit :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ad web. asi tam nahodim wordpress rozdam prava a bude, pac nemam cas tam sypat fotky. nejlepsi by byla asi nejakej pool na flickru.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    LEXIK: tak co se ti nelibi a co bys zlepsil? zajima me to a rad se priucim,ci poucim...
    SYKES
    SYKES --- ---
    JAMES_DICK: jo, rad nahodim, ale neni cas to upravit (jak jste si mohli vsimnout, nemam upraveno ani z minuleho workshopu ... jako mam hrubej vyber nekde tady, ale berte to s velkou rezervou, potrebuje to korekci barev, retus, celkove doladit ... vetsina z nich nemela nikdy spatrit svetlo sveta :) tohle byl jen hrubej nastrel pro modelku co a jak dal ... snad se moc neurazi ze jsem to ted proflaknul :))
    PS. kdo fotil Lucku, poslete mi prosim par svych nejlepsich fotek na mail v plne kvalite (kazdy urco nejakou vydolujete), at z toho neco ma ... diks
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    JAMES_DICK:
    JAMES_DICK: ... jinak barvy mi prijdou jediny v pohode :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    SYKES: na tom lcd mi prijdou ok ;)
    tak taky neco nahod
    SYKES
    SYKES --- ---
    JAMES_DICK: tyjo, ty barvy mas ale fakt straslivy :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    dalsi porce: dilny rustonka

    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    LEXIK: mne se to libilo takhle...
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    JAMES_DICK: .. clovece, to jsi si nemohl nekam kompozicne lepe stoupnout ..?
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ZABIAS: naschval jsou,ale ze zkusenosti vim,ze trosku jinak,nez je vidim na svym kompu...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    JAMES_DICK: aha a ja myslel ze jsou naschval?? njsou ? fakt bez lolku kdyz emoce tak i v barvach ne asi ... dobry zkratka sazej dalsi at tu nejsou jen keci ....
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    co tohle?
    asi vam nebudou sedet barvy,za coz se omlouvam,ale edituju na notebooku :((
    ale doma se mi libej ;))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS - ATELIÉR - fotobanka čtvrtek 18.10.2007 kdyz budes mit cas pod se pridat .... model: Míša foto: ZABIAS, ???
    ZABIAS - REPORTÁŽ - Výlov rybníku, Třeboňsko, 17.10. - 19.10.2007 - Spolský , Pojede nekdo semnou ???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam