• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    aj to se Zabiasovi zhroutil svet :)) cekal tam Muldera a Scully :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZABIAS: jen mala dof, nic vic v tom neni
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ZACK: ja to myslel tak, ze flame je pak kdyz lidi brani sve vytvory (ikdyz by casto meli mit soudnost a nektere veci vubec nebranit, nejlepe ani nepostovat :D) pripadne nekdo brani je, jsou tu i ruzne vztahy mezi lidmi ktere muzou ovlivnit vnimani te fotky, kamos kamosovi pochvali i sracku ale od nekoho koho nema rad casto nevezme ani kvalitni fotku... taky ruzne kluby maji jinak posazenou hranici vnimani kvality fotek...nekde jsou malem radi za kazdou fotku k tematu a vzajemne se chvali, jinde jsou zavaleni kvantitou a kvality fakt moc neni...ale stejne mi casto chybi slusnost, skromnost a pochopeni... a kultura

    ono napsat
    o to je to desivejsi pohled... na ty druhy jak ti to ostrilo do prdele, to si taky chtel?

    je vylozene legitimni kritika :)
    ZACK
    ZACK --- ---
    ROENICK: on je trochu problem, ze to lidi jako ty berou jako flejm. "Sracka" je naprosto legitimni kritika, kde v jenom slove mas vyjadreno vsechno. Staci nebrat sebe a ty svy smesny vytvory zas tak vazne a misto debilnich reakci "tohle neni konstruktivni/objektivni kritika", si rict "ok, tak tomuhle cloveku to fakt nesedlo".
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: .. hmm tak to je docela kouzelny misto s potencialem na opravdu dobrou krajinarskou fotku ..... nejlepe ovsem s patricnou Technikou :-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja mam vikend zas zabitej :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: no ja to tam vidim ole :D vzadu mrkni pohyb doufam ze mr. NYX nam to oubama osveti :D


    LEXIK: hele nebudu to resit ale jestly chces napis mi do posty preposlu ti moje vyvetleni tem dvou trochu sem se na tebe odvolaval v nadeji ze to vemou a nechaj moji fotku .....

    nechame to plavat podte udelat nejakej WORKSHOP pres vikend dostal jsem peknej typ na vylet vlastne dva.


    peknej kraj hmmmmm ze by akorat na fotky PODZIM ????

    a:

    http://www.zamekloucen.cz/labyrint.htm

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    staci spojit "nyx" a "fotky" a uz tohle skripe :))) milion odborniku, milion lidi co rovnou pise "zomg sracka / kompozice v prdeli / co to je zomg za barvy / znudena modelka / spatnej orez / co ten sum ty debile - rovnou smazat" :)))

    bavim se obcas :) a jsem rad ze to jde mimo me (ikdyz s nakupem DSLR a postovanim aspon do makro klubu se toho troch dotykam uz, nerad :D) protoze je mnoho zpusobu jak lip travit cas, nez cist na nyxu flejmy o fotkach...
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: prave, ze te mame radi ... nedostal jsi tam dosud za sve diplomaticke poznamky "RO" ,-)

    .. a naopak se tam snazime mit auditko ciste jen o fotce, bohuzel pod naporem neuveritelnych "cvaku" to v posledni dobe desne skripe :(((
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    neresil bych :)

    proc myslis ze pohybova neostrost? vidis maznuti jednim smerem, nake duchy? co by se tam taky hybalo? kdyby fotak tak zas neni ostry ten pravy horni roh... nevim podle me tam neni moc co resit :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: aha sory nesjou tu spratelene diskuze pouze ostatni no necham to tam at si kazdy udela svuj nazor
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: no roe to nei :) vsimni si to je urcite pohybova neostrost (jako myslel sem si ze to myslis ale vis co lina huba hole nestesti radsi sem se zeptal ..) je tam videt maznuti pohybem to u DOF neni ..

    dks za pouceni ;) ....


    TO ALL nezlobte se ale z pratelskych dsikuzi musim vyloucit [ PHOTOGRAPHY || vlastni tvorba uzivatelu nyxu ] protoze opravdu to ze me tam nemaji radi OK ale to ze to auditko vlastne neni o fotce ale necem co ani nevim o cem je ... no sory vase nazory vitam pls do posty .... dks
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    aj :)
    Depth of Field..hloubka ostrosti... rozsiruj obzory :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ROENICK: heh to nevim co je za skraku ... :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ZABIAS: to je spis mala DOF ne?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    NYX: by me zajimalo jak si udelal tu prvni fakt nevim :D ten roh vpravo nahore ostrej a dole uz vidim pohybovou neostrost jako zajimavy da se rozvist prave v nekterejch napadech ale jaksto udelal kdula blesk ? ... to mi nesedi to by bylo vice ostreho no spravne nasmerovan mozna... prozred pls ... ale patri to sem ? ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FOGH: tak to sem nepatri vid ;) kor kdyz jsi nikoho nepozval ;)

    ZABIAS: ale toto plati ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: oprava workshop (neboly me foceni) odpada vlitla mi do toho zakzka respektive svadba jednoho z teamu fotobanka.cz .... musim fotit .... sory pls
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    NYX:
    FOGH: a to bylo co kluci workshop ???

    pls:

    AK POSLAT FOTKY Z WORKSHOPU -- GALERIE 2
    Fotky staci posilat na email: w@fotodenicek.cz
    Vezme to az 30MB JPGu v jednom emailu, samostatne i v ZIPu/RARu, vybali, resizne a zaradi do 15ti minut dle data z exifu. Titulek prispevku se vezme ze Subjectu emailu (akce/jmeno tvurce asi postaci).
    Telo emailu se zobrazi pod nadpisem.
    !!!!!!! TAK PRECI POSILEJ !!!!!!!
    NYX
    NYX --- ---
    jen par mych cvaku z vykendu...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam