• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: no asi proto, ze si myslim, ze to sem prave patri. "Workshopy" se casto delaji pro lidi, kteri jsou obvykle na fotografickem zacatku a nemaji zkusenosti se spoustou veci. Tohle je imo zrovna dost dulezite, a proto jsem to tema tady otevrel.

    Opravdu si myslite, ze je to tady tak "irelevantni" ..?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: lexi proc porad zamenujes ty kluby vazne me to stve ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: no myslim ze to do tohodle klubu moc nepatri no ...
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: prima, a nechtel by jsi se o ten dokument podelit s ostatnimi?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: jo
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MURHAAYA: duvod muze byt zcela libovolny, kazdopadne pak bude hledat vsemozne zpusoby, jak te "zprudit" ,-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    LEXIK: no podle toho na co bude nastvana :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MURHAAYA: i takova nekdy v budoucnu nastvana kamoska muze byt problem, pokud nemas nic "na papire" :o)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    LEXIK: no ja to budu resit az moje fotky budou mit nejakou uroven, ted fotim jen kamosky, ktery znam uz nejakej ten patek (krom nejakyho toho workshopu)

    ZABIAS: ja je poslu bud dneska nebo zitra vecer, sem jak v jednom kole
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    btw. Jak mate osetreny pripadny "model release" s modelkou ..? Nosite si sebou pripraveny vytisteny formulare, ktere se na miste akorat dovyplni a podepisi?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: chjo, tak ji mate fotit oblecenou :) (jen sranda), ale skoda no, musi se to respektovat, taky sem takhle jednu holku ukecal ze muzu zverejnit jen fotku jejich nohou ( coz ale ve vysledku nebylo zas tak spatny :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ani mi vo tom nemluvte ....

    procv neposilate fotky predminuleho workshopu a pred rped minuleho do GALERIE 2 ???
    NYX
    NYX --- ---
    LEXIK: oni kecaj...ja si svym fotakem jednu fotku udelal :))) a dalsich par pujcenym[a]...ale "holcina" nam zakazala cokoliv zverejnovat :)

    ale jako pokec to bylo fajn :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    sakra, tak to jsem mohl jit taky, ja jsem si myslel, ze se tam bude jen neco fotit ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    takovyhle workshopy sou nejlepsi!
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak tak, ani jedna.
    ALESH
    ALESH --- ---
    zadny nejsou :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak nahodte naky fotky :)
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    ZABIAS: omlovam se timto moc, vubec jsem si neuvedomil ze je to od jedenacti a kdyz jsem se v pul dvanacty vzbudil a sed jsem na chvilku k nyxu, tak mi bylůo trapne jakej jsem lajdak.-( pak jsem musel na obed nedelni k rodicum jste.-( jsem bidak.-(((
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no takze na dnesni wrokshop dorizil vcas jen mr.NYX ... poteseni ho poznat .. no apak jeste jeden klucina se svoji holcinou .. bida hosi kde ste byli ty co slibovaly ze dorazej !!!!!

    todle senedela alespon omluvit jste se mohli !!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam