• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    LEXIK: ja sme nerekla ze ne, jen sem rekla ze je nas tam dost a mozna byse psi sezrali :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: divny me jo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: ja is ji snad dam jak ikonku se mi fakt libi skoda ze se nehejbe :D ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    todle by me zajimalo kdo fotil jinac na GAL 2 jsem nahral vsechno co bylo v mem fotaku ty upraveny tem sem nemoch odolat.

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    LEXIK: dal sem to neresil ...

    KOUDY: ty nevim spocitej na fotkach v GAL 2 :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kolik lidi tam bylo?..respektive kolik "fotografu" tam bylo?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZABIAS: ja myslim, ze v pohode, bylo to v rezii Natalky .... a kdyz rekla ze ne, tak ne :) Priste to treba bude v rezii PHOWSAATCHE :)))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    ja ze te nemam rad? no to si s ni musim vyridit... ja se na tebe pritom tak tesil
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jo tak ty ses fousac jo ANGUA rikala ze me nemas rad.

    co se tyce zaplnenosti tak je to jen otazka toho jak je clovek chytrej a umi se prizpusobit ale tri lidi by se tam klidne vesly je tam jeste zkusebna zejo tam sme vubec nebyli (ani neblily)

    pak tam prej byl nejakej problem se psama

    co se tyce casu nebyly jste zapsani ze je to tak ja to ani netusil zebyste prisly takze tak jo dalsi vec je zpozdeni to jo no ale to nebylo mnou ale lidma kteri se prihlasily ... :)

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    no my tam sli s Lexikem jako prvni a to tam jeste nikdo nebyl, tak jsme sli na jednicku a pak uz jste nam volali, ze je tam narvano a ze se tam nikdo nevejde... tak ja nevim... chtel jsem udelat akt "DAVID a ZABIAS" a zase to nevyslo ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    fousac je malej, ten by se tam vesel!
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ALESH: .. no jak jsem videl ty "back stage" fotky, delalo to na mne dojem slusne zaplneho autobusu .... ,-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    PHOW_SAATCH: jak nechteli?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    ja bych klidne neco ukazal, ale vy jste me tam nechteli... mam vyfoceny akorat takovy stary zrezly auto s napisem PHOTO AGENCY, ale jeste to neni vyvolany ;)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    vikend se pise s mekkym, woe
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nic se tu neukaze z vykendoveho workshopu ? ANGUO ?? :D ...


    v galerii teda jako neco je ale nic tady ....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    H2O: :) je to dalka no ale vis co jakoze proc ne mozna i
    H2O
    H2O --- ---
    ROENICK: ZABIAS: dal bych, sjel bych, beno zainvestuju... sjedeme na workshop za Tomem do Ovy? :D
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ALESH: chvilku to trva nez se to tam samo nahraje myslim ze kazdejch 10min :ú)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam