• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    IROU: heh, solidní sranda :)))
    IROU
    IROU --- ---
    Posilam jeste ukazku vysledku, udelali to trosku s nadechem do cervena, ale jinak to vypada celkem luxus :] presne jak jsem potreboval.

    LEXIK
    LEXIK --- ---
    SYKES: ... a to jste byli u Madams Tussaud...?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: ta je stejne husta co :D ...
    SYKES
    SYKES --- ---
    přidám se k foto z posledního workshopu u ZABIASe (čímžto mu dík za prima prostředí na pokusy) spolu s IROU ... mám řadu foto, nějak se nemohu dostat k řádným úpravám, tedy tu jsou náhledy, které jsem vybral hned z kraje...

    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    MURHAAYA: zatim jsem při focení skejtem do oka ani do objektivu nedostal, ale jistě je třeba si dát pozor :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jo a jeste neco, takova obecna rada pri foceni a toceni skejtboardingu, deska obcas ulitne a vleti fotografovi do obliceje a pokud u nej ma zrovna fotak (nebo kameru), tak o ni muze prijit, jen jesli jste si toho vedomi...
    SYKES
    SYKES --- ---
    MURHAAYA: vyžadujeme plné nasazení :) (ovšem ne na straně fotografa, zrovna o víkendu jsem plival písek a čistil objektiv, akční pohledy přinášejí svá rizika :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: my sme rodinnej gang. nejaky kvetnovy vikendovy datum by mozna slo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: ber celej GENG :D ne asi ... ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: jo, ale nemyslete si, ze se kvuli vam zabiju, jesli to bude nejakej dobrej ten, mohl bych vzit bratra
    SYKES
    SYKES --- ---
    KOZEL: jj, ideální :) i když kdyby se dal někde půjčit 10,5/2,8 fisheye, taky bych si nestěžoval :)))
    Už jen nabrat nějaký skejťáky a vyrazit :)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    SYKES: no jasne, mam ted puceny 10-22mm sklo, tak bych ho aspon poradne ozkousel :-)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    SYKES: Skejťácký workshop je fajn.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SYKES: ze bych jednou sel na workshop se skejtem misto fotakem :) jinak to muzete jit na stacko nebo do strasnic napr
    SYKES
    SYKES --- ---
    začíná být hezky, mohli bychom někam vytáhnout nějaký skejťáky a fotit je v akci ... prostě nějakej pohyb, triky na překážkách, co myslíte?
    IROU
    IROU --- ---
    MENTOL_: ok diky, neni problem.
    IROU
    IROU --- ---
    Ja bych taky neco podnikl, nejake foceni, mam dalsi tema .))) ale bohuzel az za dlouho, cca mesic.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: v kvetnu bude jeste lepe :D ... nocni praha neni spatnej napad i stou rostenkou :D ...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: hm, skoda ze nemam tedka cas, taky bych se po dlouhe dobe pripojil k nejakemu workshopu, ale neco v prirode nebo obecne venku, treba nocni praha workshop nebo tak... ale cas budu mit nejdriv v kvetnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam