• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: paráda, dík za info :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SYKES: No na cca pěti kilometrech čtverečních tam je cca 5 tulipánových záhonků :-D. Ale docela zajímavé exempláře



    Jinak tam kvetou ještě nějaké keříky a stromy, nic extra, ale vydám se tam znovu, až budou růže. A prostředí je to taky docela fajn, pár jezírek, jakási imitace Stonehenge... A za dvacku studentského vstupného je to příjemně strávené odpoledne s přítelkyní :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: tulipány mi kvetou i na zahradě :)) ale v Průhonicích jich možná mají celé pole? Jak to tam vypadá?
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    A v dendrologické zahradě v průhonicích právě kvetou tulipány
    SYKES
    SYKES --- ---
    a když jsme u těch botanických zahrad, v Troji bude výstava bonsají, to určo bude stát za návštěvu, byť nevím jak to bude na hromadnou výpravu :))
    http://botanicka.cz/generate_page.php?page_id=2978&cz_botanicka=154fb3d51b4b0c9bf9aed21ce16b16a8
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    SYKES: tyjo, to mam 15 metru, tak to bych zasel v pauze mezi zednicinou :) Zkusim si pujcit od kamosky zrcadlo.
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    SYKES: me tak nejak tenhle styl stejne nic nerika ;-)
    muj tamron dava max 1:4.5 :-( mno ja stejne nejradsi fotim fotograf(k)y jak fotej takze tahle moznost to jisti ;-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    KOZEL: na kytky nepotřebuješ vyloženě makro, stačí něco co se blíží - 1:3 nebo tak něco. Jinak Nikoní mezikruhy půjčit mohu :)
    No a akty mezi skalničkama klidně dát můžeme, dokud já zůstanu za foťákem tak nemám vůbec nic proti :)
    Jen akty ve stylu CODE si nejsem jistý jestli by prošly, byť ty skleníky tam mají vcelku slušnou a bytelnou konstrukci...
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    SYKES: no proc ne, snad nekdo pujci nejaky makro, nebo mas namysli akt se skalnickama? :-)
    SYKES
    SYKES --- ---
    30.4. - 17.5. - v botanické zahradě na Moráni je výstava skalniček, otevřeno denně 9.00 - 18.00. Co kdybychom příští prodloužený víkend zašli? :)
    IROU
    IROU --- ---
    ZABIAS: porad nechapu kde je problem :)) jako se proste fotilo vsude mozne, svuj ucel to splnilo viz Sykes. Pro ten vysledek jsem hold potreboval vic no... .)
    IROU
    IROU --- ---
    uchylaci .))))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    CODE: nabizim sve sluzby jako zkuseny vazac, pokud bude k dispozici i napriklad hak ve strope, jsem schopen slecnu zavesit. a mozna i nejakou slecnu sehnat, s tim ze vysledky bych se pak mohl chlubit a mel bych nejakej pekne a kvalitni fotky bondage a nejen ty moje "cvaky". zajemci necht nahlednou na hell.cz/party nebo nebo na mou galerii (odkaz v infu)
    CODE
    CODE --- ---
    SYKES: ano, rad si necham poradit
    CODE
    CODE --- ---
    to zni dobre ... MURHAAYA
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    CODE: jako ze bondage workshop? mels prijit na hell party, vazal sem celou noc, jinak jaka je to nahodicka, taky bych mohl prijit na dalsi workshop bez fotaku :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    CODE: hmm, chce to pořádné místo s hezkým světlem, nebo mít řádné vlastní, což může být problém (viz blesk tady) ... jinak jako proč ne :)) Zkusit se má všechno :)
    CODE
    CODE --- ---
    ja bych dal WorkShop na tohle ,-)
    posledne jsem to fotil v jedne stodole/skladisti
    a az na totalni neporadek to byly fajn zazitky
    jen bych se to chtel lepe naucit a take ... udrzet pozornost na ... praci

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ANGUA: zika ma
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    pronajmi si telocvicnu obvikle to stoji tak 100 na hodinu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam