• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    MRUCH: my tam šli za světla, tak jaký 'noční cesty Prahou' :) Jinak holt je to moc klubů na obdobné téma (a limit 100 sledovaných je neúprosný :)
    EOS
    EOS --- ---
    ZABIAS: Poslední fotka horníků před bídnou smrtí zasypáním, kterou nechají vyleptat na stříbrné hodinky pro pozůstalé? :-)
    MRUCH
    MRUCH --- ---
    SYKES: jenze vy ste ťululum :) kdyby nekdo hodil echo i do klubu "Z nocnich cest prahou", tak vas tam bylo min. o 1 vic. sem zase tak aktivne nekoukam a kdyz jsem nakoukl, tak jsem zjistil, ze je uz pozde :-/
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    ARNIWUP: ja bych do toho sel , nastesti odjizdim az 10.8. :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ja bych do toho sel . hmm zajimave nakonec stoho jeste bude kseft pro SKASKU :D
    EOS
    EOS --- ---
    Je to lákavý, ale 9.8. jsem pryč zcela.. :-(
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: jo tak ta je výborná :) to by chtělo vzít pár borců od [ Strobist - off camera flash shooting ] a hezky se vyřádit s blesky :)
    Vcelku bych i šel, termín je pro mě OK.
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    První oťukávací dotaz jsem vznesl, takže za týden můžete očekávat nějaké bližší info.

    Předpokládám, že pokud jim to nebude úplně proti srsti, budou chtít vědět, kolik nás bude, tak si to zkuste rozmyslet, kdo by šel toho 9.8. (v případě rozumného počasí)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    nějak se tam dostat musíme.. :)
    u Skanska jsem našel tuhle ilustrační fotku. Mě motivovala
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    tak nastal chyba ty prvni jsou z unora 2007 , tyhle jsou prosinec 2007

    SOFTA
    SOFTA --- ---
    tohle jsou fotky z unora , to se tam dalo jeste docela v pohode pobihat , ted uz je to cely oploceny , dost silne pochybuju ze si tam na svoje triko nekdo pusti bandu fotografu :(

    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Laickým okem to neohodnotím o moc víc, než že je to tam rozestavěné.
    Z kopce koukají surové betonové oblouky, někde se základy staví, jinde se staví na nich a všude leží hory materiálu. Kolem jezdí spousta epických strojů vířících prach a hluk. Mezi tím vším se pohybují pánové v plastových čepicích.
    Kdyby stavba od začátku do konce byla znázorněna čísly 1 - 10, tipoval bych 3 a půl.
    Domluvit, infiltrovat by to asi šlo, staví tam Skanska. Po dovolené se to pokusím zařídit (pokud v té firmě někdo nemáte známost, která by jednání zjednodušila) a dám vědět. Tedy cca za dva týdny.
    EOS
    EOS --- ---
    ARNIWUP: V jakym stavu ta stavba je? Dá se to domluvit, infiltrovat,..?
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: vida, hned to zní zajímavěji :)))
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    SYKES: to jsem ani původně v plánu neměl, ale když tak o tom přemýšlím... Pokusím se zajistit :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ARNIWUP: jup, to je nedaleko. Jen to tam chce přitáhnout nějakou ženskou :))
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    ARNIWUP: je to tady
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Mám v plánu zajet cca za měsíc o nějakém vikendu na staveniště nového obchvatu kolem Prahy. Jel jsem tuhle kolem a dost mě uchvátil rozestavěný vjez do tunelu.
    Tak kdyby měl někdo zájem se přidat...

    Vlastně můžu navrhnou i nejbližší, pro mě reálný termín: sobota 9. srpna
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    mam tedka i nejakej cas takze i ja a moje studo je k mani ;)
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    ja jsem byl taky nedavno , tak si dam zas na cas pokoj

    ale necemu jinymu bych se nebranil , pokud ma nekdo nejakej napad ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam