• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    zorganizoval bych (asi nejlepe o vikendu, ale vlastne jakykoli podvecer) nejaky workshop v Ostrave ci okoli. pokud ma nekdo napady kam a chut, at se ozve. bez napadu a jen s chuti bych vymyslel pro zacatek rybniky v chko Poodri. vuz na dopravu mam, ale moc se mi nechce samotnemu. pokud by nejaka hezka divka chtela fotky, tak zajem uvitam. idelane vitam Nikonisty, at muzeme treba i neco vyzkouset z cizim vybavenim.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    njoo srcolovani je desna prace :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    PEPAZZ: si byl linej kouknout se pet prispevku zpatky. vzdyt to musi byt videt i zakladni verzi!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MURHAAYA: sry byl jsem linej si te filtrovat
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    PEPAZZ: OMG viz
    MURHAAYA: filtr tedy mam o prumeru 55 mm a ano stativ je dobra vec, ale pokud udrzis nekolika sekundovou expozici v ruce, tak si ho brat nemusis
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MURHAAYA: predpokladam ze ty co si to chtej zkusit si maj vzit minimalne stativy .. jaky prumery mas tech infra filtru?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak infra workshop stanovi predbezne na utery 9.zari. sraz v 15:00 na stanici tramvaje ujezd (u petrin,a stavi tam 23 tusim). pripadne kdyz by nekdo nestihal a chtel se pridat pozdeji, at mi pisne do posty dam mu cislo na sebe.

    jinak sledujte nyx, pokud by bylo ten den zatazeno nebo prselo, tak to rusim (a napisu to sem, pripadne smsknu tomu, kdo si rekne) protoze v takovym pocasi s neupravenym fotakem pro infra toho moc nevyfotite (zvlast lidi s novejsimi DSLR)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Úplně to sem nepatří, ale neměl by někdo, kdo umí fotit zájem jed na přelomu žáří/října do Norska(oblast Trondelagu). Potřeboval bych tam nafotit jeden ostrov a člověk co to měl původně řešit kvůli práci nemůže. Cestu a bydlení tam platim, víc kromě pěknýho výletu nabídnout nemůžu, jelikož je to celý pro zatim nekomerční projekt.
    Kdyžtak pošta.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: tak to domluvime asi pristi tyden, jak rychle dopredu to potrebujes vedet?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: ja sem pro ..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    nekdy v pristim tydnu muzu udelat ten infra workshop. pokud sou stale jen dva zajemci, tak bych z toho nedelal zadnou velkou vedu. pokud bude aspon tak solidne jako dneska, tak se muze zajit do stromovky.
    sebou, kdo si to chce vyzkouset:
    stativ
    objektiv s prumerem zavitu na filtr kolem 55mm (mam redukci za 49 na 55 a z 58 na 55) pokud mozno s ostrici stupnici.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak co kde to vazne ? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nabídka:

    DNES co nejdrive potrebuju nejakou modelku MISSY aby mi odstala figurynu pro 4 hadry velikosti 34 - 42 . Odmena nemuze bejt financni takze pouze TFP ala sport fashion .

    moznost WS
    [ FOTO - WORKSHOPY ]
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    tak decka se skejtama muzou az pristi tyden tagze nezavazne pocitejte s tim, presny datum dam vedet hned jak reknou.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no a zejtrek jede nekdo ten pisek ?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    s blesky a za denniho svetla :) ..zavolam jim jak jsou na tom a uvidime
    SYKES
    SYKES --- ---
    no prima, tož rozmyslet jestli za denního světla nebo s blesky a pak už jen kdy a kde :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    prave naslepo to nema cenu ty dva co jsme uz fotili jsou fakt v pohode a docela umej :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ARNIWUP: jo, rika se jim turisti .)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    MURHAAYA: to já měl asi štěstí.. fotil jsem tam chvíli a když na mě někdo divně koukal, zeptal jsem se a v pohodě.. Těch lidí s foťákama a kamerama je tam tak jako tak dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam