• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SYKES
    SYKES --- ---
    GHOSTSTALKER: nakonec přemýšlím, jestli je tam vůbec v tá fontáně voda, touhle dobou :) (a resize ano, ale sem tu diskuzi prosím netahej)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nemá někdo chuť dnes večer jít zkusit vyfotit fontánu před Palácem Kinských (Pha 5)? Vezmu blesky, nabízím možnost zkusit si udělat fotku s jejich pomocí. Na druhou stranu potřebuju někoho, kdo mi dá pozor na blesky když budu fotit já.
    (Jde o pokus udělat fotku dle zadání fotobanky - na zakázku. Kdyby jste udělali hezkou fotku, nikdo vám nebude bránit jí poslat zákazníkovi, třeba si jí koupí. A kdyby to vyšlo mě, nějaké drobné asistentovi taky dám :)))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak asi neprisel :)

    co nejakej jinej WS ... ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak co hosi prijde dnes nekdo ? :)
    DORN
    DORN --- ---
    Budu vedet behem vikendu, zda to stiham casove, ale v principu bych sel ;-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DORN: no a ty des taky ? :)
    DORN
    DORN --- ---
    ZABIAS: Coz by ale chtelo vedet dopredu jak to tam bude prostorove vypadat, pac aby u kazdyho svetla nemusel stat jeden statny asistent s palici a branit ho proti davu ;-)

    ..a druha vec - kolik by k tem zableskum bylo ev.odpalovacu? - coz ale stejne kdyz budou v urcitejch mistech delat nejlepsi podminky, hrozi ze si vic fotografu bude odpalovat ty svetla vzajemne.. Takze pro variantu prehlidka se stejne jevi nejuzitelnejsi i v pripade rozestavenejch svetel, ze je bude ovladat jeden clovek.

    Nebo nejak jinak? ;-)

    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: no to už je lepší nápad :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak si prvni :) s bleskama sem mel na mysli je rozmistit tak aby nevadily ale presto byli k uzitku i na molu :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: pže jsem nechápal ty tvé blesky, kolem mola budou jistě diváci, takže nějaké extra bleskování asi nepřipadá v úvahu :) Ale tak jako tak se mi to líbí, rád bych to zkusil, takže pokud organizuješ partu, rád se přidám :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SYKES: urcite se budem moct domluvit i na planech B a C ale zaklad je na molu .
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: na jakou část - na focení na molu? Nebo nám modelky slezou z mola a zapózují vedle? Nebo jak? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    vyhlasuji WS pro akci:

    [ Zóna C - divadlo, módní přehlídka, koncert / koncert / 28.11.2008 / CR - Praha - Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 ]

    takze mladezi je to za tyden. kdyz budou zajemci muzem si tam natahnout i svoje (moje napr.) zablesky ...atd..
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SYKES: Ad vlhkost techniky – u vstupu do té tropické části mají sušák, kterým to lze ofoukat.
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZABIAS: zkušenosti:
    - vlhkost: nech si čas na odvlhnutí techniky, násobeno počtem specialit (předsádkové čočky aj.)
    - moc lidí ve skleníku, není klid
    - motýli tam jsou často poškození, případně sedí na betonu/špinavém skle aj. ... zlatá jihočeská louka v létě
    - není dost světla: ideálně si vem blesk, samo upravený pro focení detailů (divuzér) ... se stativem tě tam pracovat nenechají a ani tam na to není moc místo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    decka chtel bych s vyfotit par motylu ... co takhle nejakej WS v botanickem skleniku ? nejaky zkusenosti ? muze se tam fotit ? atd ... :) terminy ?

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    potreboval bych pujcit fotograficke vybaveni respektive fotak s bleskem a sklem (paklize by to byl canon tak jedno sklo mam, zakladak) bohuzel jsem ted bez sveho vybaveni na tyden a mam nejake ksefty takze je mozna i nejaka ta financni satisfakce, pripadne pujceni studia... atd ..dks
    SYKES
    SYKES --- ---
    ISI_CHARFOX: no mě to náhodou k téhle slečně, a hlevně k tomu barevnému podání, tak nějak i sedlo :) ale asi ti rozumím, je to trochu povrchní dekorace :)
    ISI_CHARFOX
    ISI_CHARFOX --- ---
    SYKES: tak pardon, profesionalni deformace. ale tyhle elfi ornamentiky jsou des.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    SYKES: asi tak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam