• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    na patek shanim za sebe zaskok na foceni disco v Teplicich jisty vydelek pausal 1000,- + moznost sebou vzit tiskarnu a tisknout pro nastevniky fotky na miste zisk 30,- z jedne fotky prepokladana nastevnost 400lidi . (tiskarnu muzu pujcit) prosim v pripade zajmu mi ihned volejte 777849161 . odvoz z prahy zajisten.
    CODE
    CODE --- ---
    ZABIAS: prestan si vybirat terminy, kdy hraje kamos na Diamondu a ma tam Lesbi show ,-)))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: a zase opakovani akce kurna podte si uz zafotit :)
    MISHAAA
    MISHAAA --- ---
    Taky mam starou Reflektu po dědovi..ovšem plně funkční, taky kdyby měl někdo zkušenosti i s tím tak jedině dobře..ale primárně ta digitální.
    MISHAAA
    MISHAAA --- ---
    Zdravím, hledám někoho kdo by měl špetku trpělivosti a chut předat něco z toho co umí.. Už celkem dlouho mam digiZrcadlovku a přiznám se v některých věcech okolo fotografie trošku tápám. Ráda bych si promluvila s někým kdo tomu rozumí a předal by mi přeba pár rad a typu. Předem děkuji za jakoukoliv pomoc:)
    CODE
    CODE --- ---
    V sobotu jsem na Laser Snow Show @ http://dcdiamond.cz
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: opakovani akce tj vyjezd meho atelieru ktery muze bejt k dispozici .

    tuto sobotu
    CODE
    CODE --- ---
    Patek 13. ... tam nemuzu chybet ,-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    takze POZOR !

    vzhledem k memu pratelstvi s libimseti.cz ktere otvira svuj klub http://www.libimseticlub.cz bude na teto akci i ostatnich postaven http://mobilní-fotoatelier.cz .. vy vsichni zde jste zvani podme tam stoho kapku udelat WorkShop buchet a buchtaku tam bude dost svetla, pozadi, comp, tiskarna a gauc taky ....

    kdyz dotahnete nejake rekvizity bylo by fajn a nechavam na vas. jsem otevren jakymkoli napadum. :)

    prvni akce 13.listopadu (krasne datum)
    tak se mi tu dystak nahlaste at vim jestli dorazite pripadne co budem delat atd ... (krome chlastu samo :) )
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ZABIAS: no me jeste porad neni dobre, takze to bohuzel stejne nevidim :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: haha tak nepadlo :) ale venku je nejak pochybne :) mrknu jak ma bejt zejtra ale asi zadne slunku takze blbe :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ZABIAS: tak pristi weekend zase nemuzu ja. nicemene ja fotit neumim anyway .. :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak tento vikend zme strany odpada ale hned ten rpisti bych jel najde se dost zajemcu aby to nebylo jen o me zase ? :
    )
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    kolem jedenacky bych vvyrazil nekde umista dal obideka pak naslehnuti se vrhnul na foceni :) treba az do zapadu slunce sic nevim jak to tam vubec sviti . :) ...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    pokud budu v nedeli vporadku tak dorazim. v kolik hodin ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    GHOSTSTALKER: to uz nedostavej :)
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    njn, sorry, ze si nepamatuju vic nez rok a pul starou diskuzi :). Kazdopadne teda timhle tempem domlouvani by to taky mohli driv dostavet :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    GHOSTSTALKER: je videt ze tady nesledujes tuto diskuzi o tomto mostu uz se tu par let bavime ze tam chcem udelat WS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam