• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    GHOSTSTALKER: to neni kritika, jen zvidavy dotaz :) ale treba ty EOSovy vecy uz maj jistou uroven...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SKALARIAK: kdyz jsi tak chytrej, tak jsi tam prece mel byt, ted nemas, co kritizovat :-D
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    hele zabiasi me to neda se nezeptat- proc jste aspon ten gauc neodtahli kousek od ty zdi, abyste ji tak meli nasvicenou o neco min nez modelku a zaroven mimo ostrost, cimz by se eliminoval ten fakt, ze je hnusna, dost vyrazna a navic jen z pulky vysparovana? (zed, ne ta modelka :))
    EOS
    EOS --- ---
    ZABIAS: To mě nevadí, člověk je lovec od přírody :-), měl jsem na mysli spíš, že na přítomný holky nebyl moc čas, natož pak něco vymýšlet.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EOS: njn asi sme meli zustat dyl ale zase lovit holky na place eee
    H2O
    H2O --- ---
    EOS: tadle se mi take moc libi... holcine to seklo :)
    H2O
    H2O --- ---
    EOS: tak vidis ze se z toho nakonec nejake foto vyzdimalo :)
    co dalsi?
    EOS
    EOS --- ---
    ZABIAS: S tím bych snad i souhlasil, i když osobně mám tak trochu nostalgickou slabost pro Kačenku. ;-) (kterou jsem si nakonec ani nevyfotil, ale jsem rád, že jsem ji zas viděl)
    Taky jsem se připojil jednak bez znalosti souvislostí a pravidel hry, jednak se zpožděním, takže mi nebyla úplně jasná kritéria a motivy akce a začal jsem tam plácat bez přípravy bezduchý fotky v daný situaci a kostýmu, aniž by mě praštila nějaká invence. Co v tý holce je hodnýho pozornosti, tedy kromě toho, že fyzicky téměř nemá chyby, mi začlo pomalu docházet až ke konci, při pár společnejch fotkách a hlavně teď, když na to koukám. Na těchhle snímcích to, bohužel, moc vidět není. Já prostě asi už stárnu a nemám moc rád takový hop hop rychlovky. Přijde mi to škoda. No, možná to ještě někdy, pokud mi to úplně nehodí na hlavu, napravím. :-)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EOS: no jak sem rikal rozhodne to tak vypada :D kazdopadne slecna to vyhrala :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    EOS: pekny
    CODE
    CODE --- ---
    EOS: SUPER! Tohle je opravdu povedene.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EOS: ty woe dyt ta je tam naha ne ? omg to se to zvrhlo a ja tam nebyl :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    tož dobré
    EOS
    EOS --- ---
    GHOSTSTALKER: jo, viz policegirl
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    EOS: to je ze stejneho foceni?
    EOS
    EOS --- ---
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    chapes snad ze keci umi kazdej ale neco ukazat jen opravdovi muzi ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    GHOSTSTALKER: je komentovani a komentovani muzes ssi delat co chces v tomhle klubui ale nediv se ze te budu posilat do pitchi ;)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    ZABIAS: tak proc sem ty fotky davas, kdyz je nikdo nemuze komentovat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    zkratka tady vubec nemate co hodnotit kvalitu paklize ste se WS nezucastnili. hotovo tecka. keci si nechte jinam na nyx je tu tady toho zpousta. CODE taky vypsal WS takze to sem taky patri i kdyz je to kapku no NUDE .) . nikdo vam nebranil at na jeden nebo druhej WS ste mohli prijit a ukazat jak to myslite. no vis vlastne me to jako poradatele nezajima protoze stoho nejenze nemam ani kacku ale sou to moje fotky a ja sem snima spokojenej paklize nic nenafotits a neukazes jak si to myslel tak opravdu styl spatne svetlo bla bla je vo hovne sory a smazte si to OT jo diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam