• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Šajni toho 2.5. budou hrat na Strahove?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BIHARYS: ten sem taky hledal :) vse pridano na nastenku
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Also, cool remix of Sunshine-Lower then Low from IAMX here: http://www.custardrecords.com/music/iamx.mp3
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    MIKROM: jů
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SPHEX: Also, check out the Fischerspooner remix of Victimisanothernameforlover in MP3 format here.
    CZMELAK
    CZMELAK --- ---
    tak sem si stah velvet suicide a je to nejvic nejlepsi :) jaktoze mi to pred sesti lety nikdo nepustil?
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    BIHARYS: neni to "Sunshine - Victim Is Another Name For Lover (Fischerspooner remix)" ... myslim, ze to vyslo jen na vinylu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BIHARYS: remix hustey, ale asi to nebude tenm od iamx, ten tusim zremixoval lower and low, ze?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    nevite, kdo ma na svedomi tento remix Sunshine? http://istee1.wz.cz/FILES/Ss.mp3
    UTUBUTU
    UTUBUTU --- ---
    tak jsem ted volala do ticketpra a listky na i am x jsou a rikala, ze jich je jeste hodne... jeden za 297...
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    by se tento klub mohl prejmenovat na "Fuck ID echoboy"
    -rad bych se pridal :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    dneska SUNSHINE!!!!!!
    Venku a pro každeho :D
    FROGY
    FROGY --- ---
    KONTRAPHUNKA: ja se na nich loni ve varech luxusne bavil ;))
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    hele a myslite, ze pujde sehnat listek na miste?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    SOMIN: loni jsem měla zařízenou akreditaci, nevzala jsem si s sebou prachy, a u vchodu mi řekli že akreditaci nemám, nebyla jsem na seznamu. se slzama na krajíčku (už skoro nikam nechodim, fakt sem se těšila) jsem šla domů :o/
    JTS
    JTS --- ---
    RETESKA:
    SOMIN: ba-ba. Presne - werbuňk zadna a loni bylo vymeteno (notabene sem tam byl asi v nejsvetlejsim obleceni, tak sem si pripadal k tomu jeste radne nepatricne :)
    Se asi rozneslo po loveplanetu, nebo nevim. BTW - 80. party navazujici na koncert je dobrej vtip :-/
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    zajímavý je, že když jsem byl před rokem na nich v roxy tak tam bylo polprázdno, ani balkón se neotvíral ... je pravda že jsem se cítil trapně před cornelem, že nikdo nepřišel, ale jisté výhody to mělo :)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    SOMIN: jj, četla jsem na pár webech, že lístky se vypařily jak nic. což je clkem zajímavý, protože sem nezazanamenala téměř žádnou reklamu nikde.. ale možná jen málo koukám. dřív jsem si myslela že jsem čechách jedná komu se líběj, tak sem ráda že se bristolský kapely u nás líběj :)
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    říkáte teda že pražský koncert je sold out?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam