• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    VERU
    VERU --- ---
    ECHOBOY: btw rozhovor byl velmi příjemný. možná i kvůli tomu, že ten chlapík přes to, co v hudbě dokázal, si nehraje na všeuměla a všeználka jako ty. zbytečně nekecá a činí.
    KARBO
    KARBO --- ---
    ty voe!! včera to byl nářez.. taky mám skoro podezření, že si z nás dělal cris prdel.. ale dyž tam pak začal blbnout s mikrofonem, tak bylo slyšet, jak mu to vynechává.c)) to ho usvědčilo, že to je živě.. aspoň zpěv.. co se týče tch kláves, tak to mohli bejt jenom midiovladače a ten korg moh bejt v nějakym z počítačů co tam měli.c)) jinak je fakt, že skoro půlka kapely byly synťáky ze sampleru..

    ale i tak výtečný vystoupení!! strhující show a výkony všech muzikantů.. zpěv cornera mě ničil!!
    JTS
    JTS --- ---
    imo playback jak svin.. treba slecna za korgem (co nebyl korg:) jenom delala jako ;) Ale dobreeee.. jinak.
    _SO_
    _SO_ --- ---
    tak jakto ze ste tak skoro doma za netom? :)
    UTUBUTU
    UTUBUTU --- ---
    _SO_: playlist byl výborný, na bubny hrál takovej chlapík s kurnatýma vlasama a sue samozřejmě byla :)
    _SO_
    _SO_ --- ---
    aky bol playlist? kto hral na bubny? a bola aj sue?
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    TAK JAK SE VÁM LÍBIL KONCERT?

    podle mě to bylo fakt úžasný a skvělý, klidně bych brala kdyby to znělo míň jak deska, zvuk si přivezli dobrej :) mám podezření zda to všechno neybl jen playback :)

    a dala jsem si předsevzetí. už nikdy v životě nejdu pracovně na koncert svoý nejoblíbenější kapely.
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    VERU: já mám dneska neděli a myslel jsem že je řeč o Brně :-)
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    sakra, nihilisty bych si koukla :(( to je škoda..no tak.. Index..to neznam :) tak nic, díky moc :)
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    VERU: jak to tu tak ctu tak se ma chudak chris asi na co tesit
    VERU
    VERU --- ---
    nihilisti určitě ne, ti jsou až v brně. přivezli si s sebou kapelu INDEX, ale vůbec netuším, co to je.
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    M4LL0RY_KN0X: the nihilists
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    prosim vás, je tam dneska nějaká předkapela? jen tak pro info, sem líná to hledat a myslim že sem to ani nikde nenašla :)))
    _SO_
    _SO_ --- ---
    VERU: nemyslim si
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    RETESKA: Sorry, ale fakt nestiham :(
    VERU
    VERU --- ---
    _SO_: koukám že na nyxu se nepřímo znají všichni se všema :))
    _SO_
    _SO_ --- ---
    uhh aj kamarat bude robit inteview v prahe....moc ho neotravte plzzzz...

    VERU
    VERU --- ---
    MIKROM: po pravdě řečeno, já v to doufám. ale právě jsem dostala echo, že už tam budou 4 novináři, takže pochybuju, že budou chtít odpovídat na desítky otázek furt dokola. navíc na to budou mít málo času, protože je čeká ještě zvukovka. bla bla.
    ale prý jsou docela dost ochotní udělat maximum. v sobotu uvidím nakolik.
    může to např. dopadnout i tak, jak s Transgl. Undergr., kde bylo tak málo času, že přišli dva z nich a já a ještě jiný novinář seděl jen s jedním z nich.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    VERU: opravdu dela interview vzdy jen s jednim clovekem? /ptaji se H&A
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RETESKA: nesel mi net, uz to tam hazim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam