• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    CZMELAK
    CZMELAK --- ---
    netusite nahodou co to pred nima pousteli?
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MIKLO: Nastup sunshine byl opravdu super. Btw sice to asi vite, ale ohlasili, ze na jare 07 nove album :)
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    MIKLO: asi špatně nazvučené :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Náhodou jsem navštívil pražský majáles a musím říct, že jsem byl přímo nadšený z Nihilistů. Jak tuhle muziku nějak extra nemusím a z CD mě neoslovila, tak naživo je to fakt parádní úlet. By mě zajímalo, jestli něco před koncertem papají. Jinak Sunshine taky dobrý, zvlášť ten efektní nástup, ale jinak živě o třídu horší než Moimirové, mi přišlo, že Kay nějak nedává ten zpěv.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    beautiful.
    vice videi.. klipu.. :P
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    VERU: jj o tom se pise ve vsech recenzich na album kiss and swallow :))
    VERU
    VERU --- ---
    LEONID_EK: jo jo. hromadný taneček skončil rozpůleným podiem. pokud si dobře vzpomínám, tak roe-deer po nich nemohli vystupovat a byli pěkně nasraný. chudáci kuci :))
    JTS
    JTS --- ---
    STERN: LOL - no - tak jako fest. Celou dobu jsem premyslel ve kterem casopisu o tom napsali...
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    LEONID_EK: moc dlouhe to nebylo, koncil myslim pred pul druhou...
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    ...jak dlouhy byl ten koncert v brne, nevite nekdo? musel jsem odejit driv, ten zacatek o pulnoci me celkem dostal :( ani napotreti sem buhuzel koncert neslysel cely, ale nejvic me asi mrzi ten na planet love v lete, tam to pry koncilo nakym hromadnym taneckem na podiu, kery pak museli vymenit bo co :]
    STERN
    STERN --- ---
    JTS: Aha ja mluvil o iamx:)
    JTS
    JTS --- ---
    STERN: :)))) a neprislo vam, ze na i am x jich bylo taky pozehnane?
    STERN
    STERN --- ---
    Ja stal nahore na balkone a sledoval tu hordu patnactek z libimseti a velice dobre jsem se bavil.
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    KEVIN182: asi tak 2. rada ve prostred :) to mi povidej...pogo jaxviň :D
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BIHARYS: Kde jsi stal? U podia to bylo docela drsny...az me srali nektery lidi
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    KEVIN182: to teda ;)
    JTS
    JTS --- ---
    ECHOBOY: hehehe.. po delsi dobe vtipne ;-)
    KARBO
    KARBO --- ---
    docela sem se na sebe nasral, dyž mi nedošlo, že sem na IAMX moh jet eště do toho Brna.. ale kdo moh taky čekat, že mě to tak zničí!! chjo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam