• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    to je bida:-( budu zitra zrovna v brne tak mi nic ine nezbyde. diky za info!
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    SCHIZMA: a na to, jaka je to ve srovnani s akci v akropoli bida, si myslim, ze to je skoro neslusna cena :-)
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    PSYLA: vstup 230 v predprodej a 280 na miste
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    budete zitra nekdo v brne na flede? nevite kolik je tam vstup na nihilisty pls?
    EJDAM
    EJDAM --- ---
    SCHIZMA: Koukni na něco z RAR 2006. Jsou to nejlíp natočený koncerty.
    WWERA
    WWERA --- ---
    si pisu s morellem a nabidl mi vstup tak snad se na to muzu spolehnout...jestli on to takhle neslibuje kazdy slecne co si s nim pise :)
    LULU
    LULU --- ---
    a navic s tim priblblym warrenem, ktery mel v lucerne takovy uspech :)))
    LULU
    LULU --- ---
    to podle me je vyprodany teda uz ted... minule kdyz tam hrali nihilove samotny tak se tam nedalo dostat
    WWERA
    WWERA --- ---
    kua doufam ze ne
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    doprdele to bude zas vyprodano...boze ja sem trotl...!!!
    *tluce hlavou do zdi*
    WWERA
    WWERA --- ---
    LULU: tak to uz mesic dopredu nejde kdyz je to v sobotu:)
    LULU
    LULU --- ---
    pomohlo by mi alespoň jméno, ale nemužu si vzpomenout odkad to bylo
    LULU
    LULU --- ---
    mmch nemáte někdo čistě náhodou ten živák Bowieho, co čas od času běhává na Očku?
    LULU
    LULU --- ---
    akráč bude nadupanej, kdo se tam chcete nechat jít ušlapat tak rozhodně lupeň aspoň měsíc dopředu
    SCHIZMA
    SCHIZMA --- ---
    MIKROM: me teda ten zaznam nijak zvlast neoslovil. takovy ty "televizni" zaznamy koncertu mi prijdou naprosto nudny a plochy, nedokazou zprostredkovat atmosferu, neni tam (temer) zadna postprodukce a nechapu takovy ty houpavy svenky kamerou, co maji evokovat dynamiku... proste nuda :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    WWERA: nevime, prahu nesleduju a na zahlavi s koncertama sem se vykaslal :)
    WWERA
    WWERA --- ---
    MANIPULATION NIGHT vol. 1 MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS with WARREN SUICIDE and FATAL SHORE DJs: The Scandals, The Fakes, Johny Inferno
    3.3. Akropolis
    asi to vsicci vite ale nikde to tu nejni
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Jak Sunshine vyrabovali Clermont-Ferrand
    Záznam loňského koncertu Sunshine na francouzském festivalu Europavox nabízí Óčko na sobotní večer. ČR – Francie 1:0!
    Europavox je pětidenní festival, který se odehrává na přelomu května a června ve francouzském městě Clermont-Ferrand. Sunshine tu reprezentovali Českou republiku ve společnosti třeba Herbaliser, Susheely Raman, Saian Supa Crew či Bauchklang.

    O tom, že koncert nejspíš měl slušné volty, svědčí vábnička náčelníka festivalu Sázavafest Pavla Kloupara. „Mysleli jsme si, že je (tedy Sunshine, pozn. aut.) letos vynecháme. Ale po té, co jsem je viděl jak rozsekali publikum na festivalu Europavox... věděl jsem, že je prostě musíme dostat."

    No prosím!

    --
    twe, to bych fakt rad videl :"(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EJDAM: kamos ma DVD rekorder, rikal, ze neni prolem neco nahrat a, ze je to jako DVD (kdyz sembrecel, ze sem prosvih placebo na CT2 nedavno), ale nevim jestli chyta ocko a jestli neni na koleji.. zatim se neozyva
    EJDAM
    EJDAM --- ---
    Ahoj, dneska dávaj na Očku koncert Sunshine, nemá možnost to někdo nahrát, nejlíp přímo do DVD formátu? Klidně za to zaplatím, když mi to pak pošle třeba 200 nebo jak chcete. Ale musí to být kvalitní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam