• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    LULU
    LULU --- ---
    no myslim, ze nabouchanejsi nez v Magnetu to nebude...
    NILA
    NILA --- ---
    neviem ako u vas v brne, ale u nas v blave bol chory, hral kratko ale uspokojil nas:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TETRAHYDRO: sice by z tech titulku jeden blil.. ale jinak pekny pekny.. tak za rok, ze bych se konecne zajel podivat? :))
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Pokud nekdo byl v RC na Stereo Total, tak zde jsou fotky: http://mi.rage.cz/2007/Stereo_Total-Hawnay_Troof-Rock_Cafe-8.10.2007/
    STRUHY
    STRUHY --- ---
    A ja jsem zas slysel, ze se do CR vratej mozna uz nekdy behem jara 08 ...
    FABE
    FABE --- ---
    NOSFERATU: ja sem ho slysel rikat, ze to je na dlouhou dobu posledni koncert v Praze, ze se tu dlouho neukaze, to ale preci neznamena, ze to byl uplne posledni koncert :)
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    MIKROM: taky se u toho urcite ty emodeti rozbrecely,potom co jim to nekdo prelozil :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    NOSFERATU: to je ale roztomily ;)
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    nevim že by řikal něco o tom že "tohle je můj poslední koncert tady"..co vim je že prohlásil "i think,that this is the best fucking place in the world,you should be fucking proud"....
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    RADEK69: leos na hrachovce taky dobry:) byli tam asi 4 ema z britanie atim to koncilo :) ale ti byli zas tak moc, ze byli uplne roztomili :))
    ZONE: FABE: :))
    FABE
    FABE --- ---
    MATHEW: asi tak nejak jak pise ZONE + to ze I AM X rozhodne (aspon teda ja) nepovazuju za EMO a i kdyz v Lucerne bylo natriskano, tak podle me tam EMOcny lidi nastesti nemeli prevahu :-D
    ZONE
    ZONE --- ---
    MATHEW: hlavně o SEX, Mathew, hlavně o SEX !


    (*žlutej zadeček na fotce není zadeček suzy)
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ANGUA: hehe a vo co jako u iamx jde?
    RADEK69
    RADEK69 --- ---
    ANGUA: hmm tak tenhle problem mam na koncertech I am X casto jediny vyjimky byli na loveplanet v tabore to to jeste tak nefrcelo a letos na castle party...))))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    hlavne by vubec nemusely prijit :)
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    ANGUA: já myslim,že kdyby se našlo pár takovejch lidí,tak by ty třináctky prostě ostrouhaly,a šly by na tribunu..jáj,to by bylo supr :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    bys tam vtom houfu trinactiletejch em ktery nevi absolutne o co jde, jen vi ze je to ted in, vydrzel jo ? :)) ja teda ne...
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    aspoň že maj podobnej plan jako IamX..takže nevynechaj Flédu a Blavu,kdyby se to všechno sjelo sem..tak bych snad fakt šel kempovat těsně před podium .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam