• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    ANGUA: No me se IAMX libili...sice to nebyl takovej narez jako na Flede, ale hrali dost pomalejch veci z prvniho alba a celkove to bylo dost jiny nez normalne, takze sem si na tom skvelem zvuku chrochtal blahem...
    Hadouken! byli super...i kdyz prvni 3 skladby byli hodne nejiste a mel jsem strach jak dopadne cely koncert...druha pulka byla naslapla a jejich cover Breath od Prodigy se pro me stal rozhodne vrcholnym okamzikem celeho festivalu
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    tyjo sem normalne odesla z i am x , vubec nebavili.. :/
    ale hadouken.. maskar nejvetsi ;)
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Nektery lidi bavi menit plany na posl. chvili, takze mam 2 volny mista v aute z Prahy a 2 vstupenky po 300 Kc na Planet Festival s navratem nekdy v noci zpet.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DOWSON001: a to se odvazis napsat sem?! :P
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    proc?
    DOWSON001
    DOWSON001 --- ---
    ja jedu na hodokvas ,kde iamx jedna z hlavnich hvezd z cehoz moc nadsenej nejsem teda :(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ha sem uz uuuplna napjata, budu tam delat promofotky nemo a vubec nevim jak budou mit cas a jak to tam bude vypadat a nic ,) ale tesim jak mala holka,)
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    ja, ale jen na sobotu
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    tk kdo jedete na planet ?
    NOSFERATU
    NOSFERATU --- ---
    MIKROM: P3 už je venku nějakou tu dobu...a stojí to fakt za to.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ANGUA: ja ho nikde neslysel.. az dneska u nich na myspace a taky se mi nelibi :/ ale treba bude zbytek lepsi http://www.uloz.to/325631/portishead-third-2008-.rar .. uvidime az se mi to podari stahnout..
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    MIKROM: dyt z tohoje ten hnusnej singl - machine gun, co uz vsude jede snad dva mesice ne ?:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    THEFLON: to top top radio se mi nelibi, ten iamx neni spatne mixlej.. ;)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    tak sem neska cet v metru, ze Portishead vydavaji po 11 letech nove, treti album! jmenuje se Third.
    KULHY
    KULHY --- ---
    muzete nekdo prosim upnout analogue voodoo? .. linky uz jsou mrtvy a torrenty jedou podzvukovou rychlosti :) kdyztak diky!
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MX_MIKE
    MX_MIKE --- ---
    Ahoj. Sorry za OT, ale hledam hrace na bici a klavesy. Podminky: vlastni vybaveni, dobre hracske schopnosti, siroky hudebni zaber (electro-rock) a dostatecne sileny projev :)) Vice posta...
    DOWSON001
    DOWSON001 --- ---
    Taky listek mam,doufam,ze tam tim nasim vrakem dojedeme :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam