• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    D196
    D196 --- ---
    Ahoj, nemáte někdo nějakej link na The Alternative, nebo Kiss And Swallow? Dík mooc
    MIKOBOFS
    MIKOBOFS --- ---
    RADEK69: taky si neumim představit, jak IAMX mohl někdo stále míjet
    RADEK69
    RADEK69 --- ---
    KRYSTL0O: uz jsem videl petkrat takze celkem rad pravdepodobne vynecham...))))
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    a co rikate na odchod amaka ze sunshine ? :)
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    a co sunshine a -nevim jestli uz zverejnenej tajnej host- v roxy?jdete nekdo?
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    ja myslim ze ste udelali chybu ze uz ty koncerty budou jen horsi a horsi ;)
    CLASHER
    CLASHER --- ---
    jj už se chystám 3 roky a pokaždý mi do toho něco vlezlo, tak snad že by to teď vyšlo???
    REDLUM
    REDLUM --- ---
    taky se chystam. zatim pokazdy jsem ho prosvihl, tak ted to snad vyjde!:)
    CLASHER
    CLASHER --- ---
    KRYSTL0O: já ;)... už se těšim jenom mám obavy z roxy :/
    KRYSTL0O
    KRYSTL0O --- ---
    Tak co,kdo se chystá na pana Chrise 14.12. ?
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    Nemo nahodili na myspace dalsi track z novyho cedecka :) a prijde mi teda uplne uzasnej
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    repast:

    NALLE --- --- 14:23:56 13.9.2008
    THEFLON: snad mighty boosh ne? robots in disguise v nem i samy vstupovaly (napr. epizoda electro)

    THEFLON --- --- 14:08:55 13.9.2008
    Neci pro fandy IT Crowd
    tak tedy link :-)))

    http://www.youtube.com/watch?v=5NE51UKUA1U
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    SUE_DENIM: nelibili, ani trosku, odesla sem z nich na fakes ..
    a sunshine prece zevsednet nemuzou :)
    kor tedka kdyz bude to veliky prekvapko ;)
    SUE_DENIM
    SUE_DENIM --- ---
    nelíbili se ti na planet? já sem teda dost nekritická, zase mě chytli... zezačátku byl děsnej zvuk, ale pak paráda.
    nevim, jestli vyrazit do roxy.. viděla sem je loni v lucerně a letos na planetu, tak se bojim, aby mi nezevšedněli :) jako třeba sunshine, který sem letos měla 4x a navíc hrajou písničky ve skoro nezměněným pořadí :D
    někdo má ten samej problém?
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    jupiiiii roxy jupiiiii :)
    snad budou lepsi nez na planet
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    A dobrá zpráva na závěr. O tom, že změny nemusí vždy znamenat zhoršení, svědčí aktivita Moimira Papalescu, který na sklonku roku rozpustil úspěšné The Nihilists. A to v době, kdy byli na vrcholu. Zatímco zbytek kapely hledá formu a tvář pod jménem Kill The Dandies!, Papalescu rozjíždí hned několik zajímavých projektů.

    Už koncem měsíce vyjde pod heslem "hudba je droga“ třetí album jeho experimentálního projektu Magnetik a pod názvem Die Alten Machinen se dokonce pustil do spolupráce se slavnou americkou kapelou Devo.

    Tím ale Moimirovy hudební aktivity nekončí. Na konec roku totiž plánuje k vydání album dalšího projektu, který přináší nečekané hudební spojení. Pod jménem The Stylist chystá desku a následné koncertní turné se zpěvačkou Tonyou Graves. "Vždycky když hrají Monkey Business v Pardubicích, jdu se na ně podívat. A vždycky je mi líto, že tak skvělá zpěvačka u nich dostává tak málo prostoru,“ popisuje Papalescu, jak k jejich spolupráci došlo. Nový projekt by se měl rozjet naplno symbolicky - po té, co Tonya porodí své druhé dítě.

    http://kultura.idnes.cz/kulovy-blesk-u-ceskych-kapel-dga-/filter.asp?c=A080623_190359_filter_vk
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Par temnych a rozmazanych fotek z Planet festivalu od kamisob: http://mi.rage.cz/2008/Planet_Festival-Front242_IAMX-Tabor-14.6.2008_by_kamisob/


    ANGUA
    ANGUA --- ---
    jdete nekdo na scissor hands dneska?
    ANGUA
    ANGUA --- ---
    no minulej rok to byl propadak taky a evidentne to tedka bylo..
    jinak tohle maj ted na strankach

    Děkujeme všem návštěvníkům za hladký průběh festivalu. Opět se nám potvrdilo, že letištní plocha Aeroklubu Tábor je výborným místem pro pořádání akce tohoto typu. Je to krásné místo s vynikající dostupností, a proto se na něj hodláme každoročně vracet. Letošní ročník jsme pojali trochu skromněji, abychom se utvrdili v tom, že i vy máte rádi dobrou muziku, letiště v Táboře, naši organizaci - no prostě tenhle festival.. Těšíme se tedy příští rok zase o něco větší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam