• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMI AM X, SUNSHINE, NIHILISTS, SNEAKER PIMPS.. - low place like home
    EJDAM
    EJDAM --- ---
    SOUL_RIVER
    SOUL_RIVER --- ---
    Přátelé, sháním hudebníky do projektu. Odkazy v profilu. Díky!
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    Fotky z vcerejsich Sunshine v LMB:
    http://petrklapper.com/Events/091124-SUNSHINE/
    MIKOBOFS
    MIKOBOFS --- ---
    já se v SASAZU netlačil dopředu a zůstal jsem v podstatě nakonci davu, ale stále dobrých 10m před zvukařem a slyšel jsem ohromnou zvukovou kouli z které na mě stříleli akorát činely bicích. Kytarová sóla jsem nezaslechl a jemné tóny kláves také ne. pro mě to byl bohužel velmi špatný koncert. a když jsem se na přídavky nacpal 3m od levé bedny, tak to bylo to samý akorát víc nahlas.
    A šatna? měl jsem štěstí, že jsem při odchodu byl třetí ve frontě a čekal tak "pouhých"7minut.ta slečna co namísto vydávání oděvů začala třídit hromadu odložených ramínek dle číselné řady, tak ta by zasloužila...přinejmenším vyhodit na dlažbu.
    MARCIPAN82
    MARCIPAN82 --- ---
    SUPER_HERO: Nene, žádný drink ani jídlo... Hezký víkend:)
    SUPER_HERO
    SUPER_HERO --- ---
    MARCIPAN82: dík za info. a v té ceně VIPu jsou i nějaké nápoje nebo catering?
    MARCIPAN82
    MARCIPAN82 --- ---
    SUPER_HERO: Mohli jsme sejít i dolů:), ale zůstali jsme, byli jsme téměř nad pódiem, fajn výhled, ale zvuk musel být lepší dole...

    Nicméně, očekávali jsme při koupi VIP vstupenek, že budeme mít vyhraněný prostor dole před pódiem... tak, jak to bývá. No, každopádně nás pustili dřív do klubu, nemuseli jsme čekat ve frontě, to bylo fajn.
    SUPER_HERO
    SUPER_HERO --- ---
    MARCIPAN82: zajímalo by mě jak to vlastně funguje v tom VIPu, to je striktně oddělené, nebo je možné sejít i dolů mezi standardní návštěvníky?!:))
    MARCIPAN82
    MARCIPAN82 --- ---
    My jsme si koncík též moc užili:) ...všichni super... fakt zážitek! Byli jsme nahoře v prostoru VIP, ale myslím, že zvuk a celková atmosféra byla lepší dole... hmmm.
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    SUPER_HERO: ja myslim, ze to piano bokem bylo ciste z prostorovych duvodu, maji tam dost malou stage no.. Jinak nz :)
    SINUS
    SINUS --- ---
    Ale jo, bylo to celkem dobrý, ale nějak mě baví víc ve sluchátkách než naživo. Koncertně mi to příšlo takové mdlé, zachraňovali to pařící diváci.

    Jinak SaSaZu je výborný prostor s perfektním ozvučením, bohužel dojem (jak jinak v Čechách) pokazila dementní nadutá obsluha a ostraha, kteří třeba nikoho nepustili sednout na evidentně volné sedačky, asi aby jim ti lidi nepošpinili nebo co... Ale když jde člověk jen na koncert, a pak hned honem pryč, tak se to tam dá.
    SUPER_HERO
    SUPER_HERO --- ---
    MENTOL_: jjo vystoupení bylo super a co se týče prostoru tak to myslím taky docela ušlo. A tlačenice nebyly dost možná i z toho důvodu, že kapacita klubu podle mě nebyla zdaleka naplněná.. ale z pohledu návštěvníka to vyznělo jen pozitivně..a jediné co mě možná trochu negativně překvapilo byl ten podiový set up kdy Chrisovo piano bylo zastrčené až vzadu vedle bicích takže nebyla moc šance ho vidět když na něj hrál..ale to zas celkový dojem z show až tak nekazilo...jinak dík moc za luxusní fotky.:))
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    takze je tu moznost, ze AIR budou znit jako AIR :)
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    ja myslim, ze koncert prima, jinak SaSaZu je proste "neco jineho nez roxy a spol", takze bude urcite spousta kritiky na frontu u dveri, satnu a drazsi piti, ale ja hodnotim pozitivne prima klima a zadny tlaceni a narozdil od GA dobrej zvuk
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    jaky to bylo?
    MENTOL_
    MENTOL_ --- ---
    RADEK69
    RADEK69 --- ---
    http://kultura.idnes.cz/zpevak-iamx-podrezane-zily-nejsou-moje-vina-fzu-/hudba.asp?c=A091008_195519_hudba_ob

    V České republice hrajete často. Máte tu s publikem zvláštní vztah?
    Myslím, že ano. Obvzlášť v Praze je velmi vřelé a otevřené a svým způsobem i šílené. Zážitky z koncertů jsou pro mě vždycky intenzivní a to je taky důvod, proč se tak často vracíme. Nevím proč to je, ale zdá se, že u vás jsou lidé s mojí hudbou opravdu propojeni.

    SUPER_HERO
    SUPER_HERO --- ---
    MIRAVALES: to je nějaká afterparty?!:)) jak je to se vstupem?
    MIRAVALES
    MIRAVALES --- ---
    Hi, Tom and Dean of IAMX will be playing there dj set at Pioneer Club on 10th October. Don't miss it.

    OLIAS
    OLIAS --- ---
    Indigoseries I. - 5.10. Chapeau Rouge
    http://www.indigoseries.com/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam