• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ALYX: I na tebe muzu byt Pan Hodny nezavisle na na auditku ;)
    ALYX
    ALYX --- ---
    OTAVA: to jsi ale v blbem auditku chnupe :))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jsem Pan Hodny :)
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: na holky mas byt hodny ;( ;)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: hele ty pako, si jako myslis, ze kdyz si jako holka voe, tak ze do me jako muzes karovat, bych se ti aky moh cihnout na zoubek voe kaco :))
    ALYX
    ALYX --- ---
    GHOSTIK: Bakly voe, to neni zadnej mekon voe, to je tvrdak jako, kapis to voe :))
    ALYX
    ALYX --- ---
    XSTOUPA: hehe nekoupis :))
    XSTOUPA
    XSTOUPA --- ---
    JYRKA: Zejo, spousta lidi (jako treba ja) od Zambocha nikdy nic necetli a tak kdyz by mi napr. Bloodrat poslal par knih v el. podobe tak budu az tak nadsenej ze si koupim vsechno co kdy napsal.
    Navic vsichni moc dobre vite, ze tech knizek neni vzdy dost. Napr. od Kulhanka mam knihy taky jen v kompu prestoze kdyby to slo bych si koupil vsechno a klidne za draho, ale celej naklad je uz prodanej.
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    coz o to knizky jsou dobre, ale take jste si vsimnli, ze zadny z mirkovych hrdinu, neni klasicky anti-hrdina. Vzdycky se kazdy chova zle, jen protoze je to momentalne, nebo z dlouhodobejsiho hlediska to mensi zlo :) a vzdy ho k tomu vedly nejake okolnosti. Treba krasnym prikladem je Bakli... :)
    Co myslite?
    ALYX
    ALYX --- ---
    FREAZ: imho mam hodne rada "svet se s nikym nemazli" spravne uchylna pro slusnou holku jako jsem ja :))

    o to prave jde, zjistit kdo je slusny, o to v mirkovych knihach jde ne? :))
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Uz jsem zacinal byt dost nastvavy, protoze misto toho aby se rozebirali Žambochovi knihy se tady resi kdo je spravnej atp.
    Jaka povidka je podle vas nejlepsi od MZ???
    CVOK
    CVOK --- ---
    ALYX: OK, budu ti věřit, zase tak moc děvčat neznám, takže můj "pool" je dost omezený :) A knížku? Nevím, u mě záleží na náladě, hodně rád mám Bez slitování.
    ALYX
    ALYX --- ---
    CVOK: btw. kdyz uz jsme v tomhle klubu abysme neodbihali od tematu moc, co tobe se nejvic libilo za knihu od Zambocha, he? :))
    ALYX
    ALYX --- ---
    CVOK: na netu je tezke se rozhlizet, mas omezeny pohled a predcasne soudy jsou spatne :)) jsem nejslusnejsi devce co znas :)))
    CVOK
    CVOK --- ---
    ALYX: ty a slušná? no, jak se tu tak rozhlížím, má milá, ty těžko :)
    ALYX
    ALYX --- ---
    CVOK: och krasna to predstava :)) me asi vynechali ulicnici :))
    CVOK
    CVOK --- ---
    Nejsou ...., vymřeli, byli utlučení čepicemi namáčenými do betonu.
    ALYX
    ALYX --- ---
    to uz zde nejsou zadni slusni lide? :))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BLOODRAT: :o)) jojo komik
    ALYX
    ALYX --- ---
    BLOODRAT: ty ses komik chlapce :)) a ty jsi slusny clovek? :) asi ne vid? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam