• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    BUBU
    BUBU --- ---
    Ghostik:
    no nic s tim neudelam...ale budu si to pamatovat. Hodni kluci se takhle nechovaji, dobre ani rozumni 8-) nikdo si podle me nezaslouzi, aby se do nej silo kvuli postave... to je fakt lacine
    Alyx: pisu si to do denicku 8-)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: dekuji aspon nekdo kdo me ma rad, az se potkame dam ti pusu, doufam, ze strachy neuteces :))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: a co kdyz nenechame :) "mila" (heh) Alyx si to zaslouzi
    BUBU
    BUBU --- ---
    panove... co kdybe jste nechali milou Alyx na pokoje? Takhle do ni sit... kde mate mindraky, vy?
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    JYRKA: heh tak takovou jsem ji jeste nezazil, ale je fakt ze ty prsa stojej za prd... co bys taky od Alyx chtel, ze...
    ALYX
    ALYX --- ---
    DR_K: to je on to je on, u toho jsem spala dobytek jeden :)) uz me asi nema rad :(


    GHOSTIK: ale hovno suline ;)


    JYRKA: kdyz si me po nich hladil tak mi to nevadilo :))
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    GHOSTIK: Ale jo dokaze, ja ji znam. Je to slusna holka, akorat s malejma prsama. Nejspis z toho ma mindrak.
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    FREAZ: priklanim se k DR_K ona by to Alyx jinak nepochopila :o) bohuzel bez vulgarit neumi ani myslet ;o)))
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    ALYX: bohuzel a obavam se ze v prazskych anticich to uz taky nemaji...
    BUBU
    BUBU --- ---
    Dik...
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: jedine v antiku nekde nebo nekoho ukecat at ti to proda
    BUBU
    BUBU --- ---
    jo, tak ocel... ma ten zeleny prebal a prvni povidka je myslim o smaragdech, cetla jsem to davno.
    Jinak, nevite nekdo, kde bz se dal sehnat Posledni bere vse? kamaradka to shani [pro sveho mileho 8-)
    GHOSTIK
    GHOSTIK --- ---
    BUBU: covece tak tu neznam :) pokud vim, tak Mirek napsal jen Na ostří čepelí a Na ostří oceli
    BUBU
    BUBU --- ---
    No aspon co ja vim, vlastne jednu ne (na ostri mece se to jmenuje)...a Silver, zkus se ho zeptat, dalo by se rici, zeto ja nase vyjasneni vztahu...8-)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: a nekecej, ze Silver ma segru ;))
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: opravdu vsechny? :))
    BUBU
    BUBU --- ---
    KNizky mam vsechny co vysli, tedy ja ne, ale spolubydlo 8-)
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: jsem myslela ty cesky at si objednas :)
    BUBU
    BUBU --- ---
    zas tak tolik po polsitne netouzim, mozna az budu doma...preci jen cist v anglii beletrii v polstine, zvlast ceskeho autora, neni to trochu ujety?
    ALYX
    ALYX --- ---
    BUBU: si to objednej pres net ;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam