• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.

    Oficiální web: miroslavzamboch.cz

    rozbalit záhlaví
    MIMA
    MIMA --- ---
    MICKI: Nemá ho ještě Triton ?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MICKI: Stmívání :DDDD
    MICKI
    MICKI --- ---
    Nevíte někdo kde koupit desátý díl - Agent JFK 10 – Jeruzalémský masakr? Já sice hledal, ale nenalezl.


    K Vánocům jsem bráchovi dal první tři díly JFK a vhledem k tomu že kouká po dalších dílech - doma už je prvních devět dílů, už asi nebrblá, že jsem mu nekoupil co chtěl. (bylo to Stmívání, ale to jsem odmítl s tím, že já ho prznit nebudu)
    VANEK
    VANEK --- ---
    JYRKA: Díky; Web Archive už si vyplním sám, ale naprosto se mi vykouřilo z hlavy to username.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    VANEK: Deník mrtvého. Ale nemůžu ho vygooglovat. :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Tady si taky nikdo nevzpomene, jak se jmenoval ten blog, co Žamboch psal k Líhni?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    LUCIEN: me se to libilo dost, mozna vic nez Na ostri cepeli
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    LUCIEN: Ja to docetl asi pred 3mi dny a byl sem nadsenej :o) Presne se mi trefil do vkusu. Asi sem nenarocnej ctenar :o)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Chudák !!! :-)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: mel by, aby nematl lidi pak :D
    MIMA
    MIMA --- ---
    RIVEEK: To přece nevadí, že vyšla dřív. Myslíš, že to Mirek píše chronologicky ? :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RIVEEK: ver vole :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MIMA: fakt ? To se mi nezdá, vždyť je ta mini-knížečka přeci jen nějaký ten rok stará...
    MIMA
    MIMA --- ---
    Pokračování Vlka samotáře je minikniha Konec vlka samotáře :-)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Nevíte někdo jak je to s pokračováním Vlka samotáře ? Je už něco na pultech ? Chystá se teprve ? Snažil jsem se něco najít na jeho stránkách, ale tam je strašný nepořádek...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    docetl jsem Predátory. super oddechovka, pobavilo, děj je jasný, ale i tak nenudí. 5/5
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak jsem docetl Konias: vlk samotar a naprosta spica, davam tomu 5/5
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    OTAVA: a hlavne ma stesti na rozdavani .)

    ja si treba hodne sliboval od tech ninju - ale treba si skutecne jen pripravoval pudu a rozbije nas v nasledujicich dilech. Taky casto premyslim, jak to s Koniasem dopadne... zda se ho nekdy Zamboch vzda a ukonci ho nebo z neho bude dal delat supermana. Oba pripady kazdopadne budou smutne, tu postavu mam fakt rad :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    no jo, bylo to rosku connanovske klise, co si budem povidat. Konias je takovej muz superman co snida nejlepsi ninji, je filosofem a mudrcem, vlastne krom te tvare je to takovy chodici polobuh no :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    OTAVA: jo, myslim, ze ano. to vsak nic nemeni na tom, ze nulty dil vyzivny nebyl, tedy pro me...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nema to byt nulty diola nasledne dualogie ?

    Docela si dovedu predstavit ze nasledne pletky v imperiu, zvlas kdyz ma Imperatoruv bratranec k dispozici pomerne (vseho)schopneho maga mohou byt velmi vyzivne tema, ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam